Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
Skamas

Žádost o Admina

Recommended Posts

Zdravím všechny čtenáře tohoto topicu. Vzhledem k tomu, že na serveru hraji už delší dobu, a dost často potkávam na serveru Cheatery, či Hráče, kteří nějak kazí hru ostatním. Tak jsem se rozhodl touto formou požádat o post admina. Jsem na server skoro každý den a každý den tam je aspoň jeden hacker.

Je mi 16 let.
ano na tomhle účtu ban nemám ale přiznávám se že jsem hrál HvH neboli hacker vs hacker ajelikož jsem byl blbý jak tágo tak jsem si koupil PRIME a udelal jsem si na stejnem emailu kde jsem měl VAC ale zase díky tomu lépe poznám cheatera, néééé že se jen podívám na jeho acc ,a vidím steam level 0 ale koulik adminu pozná na 100% třeba backtrack, skoro žádný.

na sereveru mám odehráno 80 hodin konečně poslední 2 dny mám 10 hodin na tomhle serveru a chtěl jsem mít co nejdřív 80 hodin abych mohl požádat o admina.

nikde jinde admin nejsem.

Jsem seznámen byl jsem admin na 1.6 

Mikrofon mám dost funkční a komunikuju možná až moc

protože jsem na tomhle serveru skoro každý den a poznám se tam skoro s každým a fakt jsem se snažil to tam dát těch 80 hodin a teď kdybych dostal admina tak tam budu úplně každý den 

https://steamcommunity.com/id/slakbytatrefil/

Ahoj Skamas,

Komunikuješ až moc a nevhodně na post admina (stačila mi mapa Crazyjump když jsi tam nadával na kemp u portu jak dlaždič)

Žádost je nic neříkající - Na jaký server chceš admina

- Začátek žádosti je okopírovaná žádost hráče Nocky (https://www.funplay.pro/forums/topic/595-zadost-o-admina-•-awp-noscope/)

Za mě NE

Zdravíčko,

Žádost strašná, už jen za tu první okopírovanou větu od Nockyho, ti dám

NE

Pokud chcete být adminy, proč sakra neděláte podle sebe? Musíte všechno kopírovat jak ovce.

Příště se víc snaž.

A taky by mě zajímala tahle věta: ,,ale koulik adminu pozná na 100% třeba backtrack, skoro žádný."" - To podle čeho si usoudil?

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

Ne, nevěřím že ti je 16 let.
Hádavá povaha
Nemyslím si že by jsi byl schopen řídit a ovládat server z pozice administrátora.

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.