Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
Samit1553

Žádost o admina

Recommended Posts

Dobrý večer, chtěl bych požádat o admina na serveru.- AWP Ultimate - Sniper War

1. Ahoj jmenuji se Honza a je mi 15 let. 😎 (06.03. 2003)

2. Ban jsem nikdy nedostal a nikdy nedostanu.  (Doufám🤣, jinak se snažím být kamarádský )

3. Na serveru mám nahráno přes 110 hodin, chodím tam každý den a jsem na Vás hrdý za to co jste udělali pro servery. (moc se mi to líbí) 👌👍

4. Momentálně nejsem na žádném serveru admin.

5. Pravidla znám velmi dobře a když něco nového Gamer přidám tak se vždy podívám. (podle mě je to jedna z podstatných věcí a budu se snažit plnit svoje povinnosti)

6. Mikrofon mám funkční a také rád komunikuji s lidmi. 

7. Poprosil bych na: AWP Ultimate - Sniper War

8. Takže chci se stát adminem, protože se chci starat o server  a pomáhat různým hráčům, kteří něco neví a chtějí poradit. Jinak i o to, aby na serveru nikdo tzv. nepodváděl a nebyl zvýhodněn nad ostatními hráči, kteří si hru chtějí užít a hrát ji podle pravidel . Jinak pokaždé když se mi na serveru něco nelíbí, tak napíšu B!g 5m0k3ovi. ✍️ (Rád se seznámím s lidmi z ADMIN Teamu)

9. Odkaz na můj steam profil: https://steamcommunity.com/id/hanis2004/

10. Samozřejmě že Prime účet mám,  bez toho bych se na admina nehlásil. 

11. Znalost cizích jazyků: Angličtina a Ruština. (dokážu se domluvit ale Rusky trochu)

12. Znalosti v těchto programech nemám, ale klidně se v nich naučím, když bude potřeba. ( ale rád se něco takového naučím)

Něco o mně: Jmenuji se Honza, pocházím z Bruntálu. Vydal jsem se na Průmyslovou školu, tam asi nejspíš půjdu na obor ajťák. Rád sportuji a hraji hry na PC. Sporty: Florbal a bojový sport

Děkuji za váš čas a ochotu a doufám, že se Vám žádost líbí s pozdravem Honza. 🖐️

Upraveno uživatelem Samit1553

Ahoj honzo

Žádost si sice napsal pěkně, ale stále je to klasická nevýrazná bodová žádost, kde si odškrtáváš jen políčka. (věk: splněno, prime: splněno atd) 

NE za žádost. 

To co napsal Karn.. Bohužel.

Ale teď po novém CS:GO úžasném update bych nabral ještě nějaké adminy (1-2) na AWP. Ale tvoje žádost je slabá. Takže RIP.

Za mě NE

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.