Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

No zdravím... 

Absolutně nechápu co se tu děje ale DOSTAL jsem PERMA ban na Awp serveru, kde jsem vlastnil rank global elite. Pan Spanky mě zabanoval nejspíše z domění, že cheatuju, ale do banu napsal ostatní. Nevím co si o sobě pan Spanky s panem Koubou mysli... No to je jedno žádám o unban a doufám že uz se to nestane.... Prosím o zdůraznění pravidel adminovy SPANKY a zároveň ho nahlašuji z důvodu random permy. 

• Downvote 1

O tvém banu jsem se bavil se spankym, důvod byl následující: obcházení banu.

Prý si byl jistý, že jsi stejný člověk, co dostal ban 9.9.2019 od Anti-Cheatu.

Poprosím tvůj steam profil, aby si sem hodil.

MOhG.png

Není divné, že zabanovej steam profil, má stejný profilový obrázek, co máš ty? Nickname též? 😮

• Děkuji 1

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

ano, toto je můj bratr... Máme stejnou přezdívku podle příjmení. On nejspíše cheatoval. To však nic nemění na tom, že jsem dostal ban naprosto neprávem na základě toho, že mám stejný nick jak muj debilní bratr? Prosím vás o ten unban nic víc, protože na vašich servrech často hravám a muj bratr je malý kido. 

https://steamcommunity.com/profiles/76561198989777230/

• Haha 1

Ha, bratr, těch řečiček tady bylo dost o sourozencech.

Měl si mu říct, že nemá podvádět, tvoje chyba. Pokud máte stejnou IP adresu, tak pykaj všichni. Takže si to vyřiď s nim.

Doplňek:

1. Není divné, že tvůj bratr se jmenuje stejně a má stejnou profilovku? 
  2. Také není dívné, že bany jsou automaticky i na IP pokud vím, a byl si na serveru? Takže si použil nějakou VPNku. 
  3. Proč máš private profil? Taky zajímavé.

Dobrej pokus kamaráde. Tady nejsme ve školce.

Jediná možnost, jak získat UB je, si ho zakoupit.

• Děkuji 1

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

tak mi si asi nerozuměli frajere.... Okamžitě me odbanuj, jinak to hodlam řešit s policií. Dát mi bezduvodne ban a pak ještě napsat aby jsem si koupil unban? Ty sprostej demente okamžitě chci mluvit s gamerem toto vám neprojde

muj bratr hraje na mim počítači a na stejnou prezdivku jak já, pač je to muj bratr. Chci okamžitě unban nenecham se ojebavat

• Haha 2

Řešit s policií 😄😄😄 A co? Tvoji mentální demenci? Ne díky 😄 Kámo, teď ses jen ukázal, jak se chová klasická generace dnešní doby 😄 

Ještě něco na srdíčku, nebo půjdu na policii řešit hovadiny? 😞 I když já ti ten ban nedal 😄

• Haha 3

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

Ahoj Vavro,

Pravidla znám dobře. Máš jen smůlu že jsem byl dne 9.9. na serveru když jsi dostal ban za silent strafe. Ten den jsi byl i toxický k ostatnim a proto jsem si pamatoval tvůj hlas. Včera mi stačilo když jsi promluvil a hned jsem věděl kdo jsi. 

Pokud budu věřit tvému příběhu že to byl bratr tak mu dej na holou aby si to pamatoval.

Psát adminovi sprostej demente? Odvaha chlapče. Co chceš jako na policii řešit? Že jsi podvodník s cheaty a nemůžeš si hrat na písečku?  

• Děkuji 1

Uklidni se nebo ti bude zamezen přístup i na web

• Upvote 1

Fokumiii 2020- Jsme mladý jarní muž který ovládá český jazyk a zavládla i skvěle psát

Nemyslím že zde bude dále probíhat plodná diskuze, ban oprávněný. Zamykám

• TOP 1

Dejte mě bezehry.

funplay banner

Rastíkovo hlášky - 2018

• ,Budu pěstovat BitCoiny'
  • ,Mám zažalovanej účet'

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.