Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Zdravím, dnes se mi stala taková nepříjemnost.

Hrál jsem klasicky na Jb2 na mapě snow, kde jsem vlezl u race nahoru k tlačítku, abych mohl otevřít dveře. Simon mě zabil s tím, že je to CT zóna, což mi moc smysl nedává, když je v pravidlech napsáno

• Vězni nesmí chodit do prostor určené dozorcům! (zbrojka, strážné věže, místnosti se zbraněmi ...)

U race se žádná zbraň nenachází, zbrojka to očividně také není. Jako strážná věž by se to dalo brát, jen mi to nepřišlo jako CT zóna kam by muklové (vězni) měli odepřený přístup. Problém však nastal když přišel jiný hráč, odmítal mi zapnout mikrofón a jeho kreativita byla na bodu mrazu. Změnila se mapa a na server přišel admin, kterého zavolal hráč výše zmíněný. Po HVD mě hráč začal urážet, admin dělal jakože nic. Když jsem si nehodlal sr*t na hlavu a odepsal hráči, instant ban.

Ban nebyl bezdůvodný, jen dle mého skromného názoru před udělením trestu by mělo být upozornění pro oba hráče, ne jen pro někoho koho neznáte a kamaráda necháte být aby se cítil jak bůh.

S pozdravem PureSkill aka Botík z Podsvětí. 

Proč se k tomu vyjadřovat..

• Vězni nesmí chodit do prostor určené dozorcům! (zbrojka, strážné věže, místnosti se zbraněmi ...)

Na co zde asi slouží ty tečky vzádu? A CT zona ti byla vysvětlena.

• Po HVD mě hráč začal urážet, admin dělal jakože nic. Když jsem si nehodlal sr*t na hlavu a odepsal hráči, instant ban.

Hráče jsem neslyšel, že by tě urážel, viděl jsem jenom tebe. Instant ban to nebyl.

Více se k tomu vyjadřovat nebudu, pokud se chce k tomu nějak vyjadřovat vedení, může.

A mně je jedno, jeslti hráč, který porušuje pravidla, je kámoš nebo ne, dostane ban i tak.

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

Ach, vyjádření jak má být.

Nikdo mi neobjasnil, proč by zrovna tohle místo měla být CT zóna. Opět opakuji, že se tam zbraň nenachází, není to žádný vstup do CT zóny apod. pouze se tam nachází tlačítko na otevření dveří k atrakci. Pokud má někdo VD a chce si jít natrénovat race, nemá jak bez pomoci CT/Simona otevřít atrakci (velmi nelogické vysvětlení). 

Pokud si neslyšel hráče říct do mikrofonu : Campere, vysvětli tomu debilovi, že je to CT zóna nebo Drž hubu ty č*raku, měl by si navštívit co nejdříve lékaře. Tady je spíše rozdíl mezi neslyšel/nechtěl slyšet. Sám hráč na předchozí mapě zmínil : Zavolám Campera, ten ti dá ban stačí jen když mu to řeknu. Z tohoto důvodu zařídím při budoucích potížích demo.

Vedení by se mělo zamyslet nad novými a přesnějšími pravidly Jb, které budou dávat smysl a budou více upřesňovat věci, které nejsou jasné.

Čest.

• ... 1

Připojte se ke konverzaci

Můžete nyní zveřejnit příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet přihlaste se nyní pro odeslání příspěvku s vaším účtem.

Návštěvník
Odpovězte na toto téma...

×   Vloženo jako formátovaný text.   Vložit jako prostý text

Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen s náhledem..   Zobrazit jako prostý odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.