Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
domino___69

Žádost o admina.

Recommended Posts

1. Je mi 14, v Březnu 15.                                2. Ban jsem nikdy neměl (pokud je myšlena penalizace na kompetitivní hru tak to jsem dříve měl párkrát ale za nic závažného).                                         3. Na serveru mám 90+ hodin možná už 100.                                                                4. Nikde jinde admin nejsem.                    5. Co se týče pravidel serveru tak s tím už v rámci možností jsem seznámen.                                                        6. Funkční mikrofon mám, rád si pokecám s lidma ze serveru. S tím problém nemám.                                           7. No, chtěl by jsem být adminem na AK/M4 aim serveru nebo na AWP serveru, více na AWP. Nejlépe na obou samozřejmě 😄 :).                                           8. Chtěl bych být adminem protože si myslím že server potřebuje co nejvíce lidí kteří by to kontrolovali a starali se o hackery nebo griefery. Myslím si že jsem schopen se o to postarat. Taky by mě to hrozně bavilo být součástí něčeho takového.                                           9. https://steamcommunity.com/profiles/76561198120007847/                        Děkuju za váš čas. S pozdravem Dominik 

Hele, pravidla jsem četl nejméně 3x. Co se týče té žádosti tak jsem to psal na mobilu a nějak se to pokazilo (neberte to jako výmluvu). Jinak respektuji vaše názory o tomhle článku. No nic alespoň jsem to zkusil. Přeji hodně štěstí a hezký zbytek dne 🙂

před 8 minutami, gumast1 napsal:

Hele, pravidla jsem četl nejméně 3x. Co se týče té žádosti tak jsem to psal na mobilu a nějak se to pokazilo (neberte to jako výmluvu). Jinak respektuji vaše názory o tomhle článku. No nic alespoň jsem to zkusil. Přeji hodně štěstí a hezký zbytek dne 🙂

Teď jsme se nepochopili, já myslel tyto pravidla: 

- 14 rokov

- Otrasná žiadosť. To, že si písal na mobile nič nevysvetluje. Nevieme o tebe dokopy nič. Prečítal si si pravidla, to je pekné ale keď už chceš byť ADMIN tak si daj záležať!!

Výsledok:: NIE!!

+ Píšeš mi o tom co se děje na serveru

- Nevyznám se v tvé přihlášce,a příjde mi dost ODFLÁKNUTÁ

+ AKTIVITA

+ Slušnost 

Přikláním se spíše k menšímu  ANO

Už jen díky věku ti dávám NE a ta žádost je taky strašná...

Podmínky se musí dodržovat..

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

Dík borci. Cením váš čas. Chápu to. Prostě to nevyšlo no nic se neděje. Jen jsem to zkusil 😄 VIP bude stačit 🙂 už to neřešme a hodně štěstí jak do života tak ve všem jiném 🙂 Díky

Ještě jen taková maličkost. Říkal jsem že to není výmluva jak jsem to psal na mobilu. 

• Upvote 1

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.