Jump to content

Žádost o admina.

domino___69
 Share

Recommended Posts

1. Je mi 14, v Březnu 15.                                2. Ban jsem nikdy neměl (pokud je myšlena penalizace na kompetitivní hru tak to jsem dříve měl párkrát ale za nic závažného).                                         3. Na serveru mám 90+ hodin možná už 100.                                                                4. Nikde jinde admin nejsem.                    5. Co se týče pravidel serveru tak s tím už v rámci možností jsem seznámen.                                                        6. Funkční mikrofon mám, rád si pokecám s lidma ze serveru. S tím problém nemám.                                           7. No, chtěl by jsem být adminem na AK/M4 aim serveru nebo na AWP serveru, více na AWP. Nejlépe na obou samozřejmě 😄 :).                                           8. Chtěl bych být adminem protože si myslím že server potřebuje co nejvíce lidí kteří by to kontrolovali a starali se o hackery nebo griefery. Myslím si že jsem schopen se o to postarat. Taky by mě to hrozně bavilo být součástí něčeho takového.                                           9. https://steamcommunity.com/profiles/76561198120007847/                        Děkuju za váš čas. S pozdravem Dominik 

Hele, pravidla jsem četl nejméně 3x. Co se týče té žádosti tak jsem to psal na mobilu a nějak se to pokazilo (neberte to jako výmluvu). Jinak respektuji vaše názory o tomhle článku. No nic alespoň jsem to zkusil. Přeji hodně štěstí a hezký zbytek dne 🙂

• Redactor
před 8 minutami, gumast1 napsal:

Hele, pravidla jsem četl nejméně 3x. Co se týče té žádosti tak jsem to psal na mobilu a nějak se to pokazilo (neberte to jako výmluvu). Jinak respektuji vaše názory o tomhle článku. No nic alespoň jsem to zkusil. Přeji hodně štěstí a hezký zbytek dne 🙂

Teď jsme se nepochopili, já myslel tyto pravidla: 

• V.I.P.

- 14 rokov

- Otrasná žiadosť. To, že si písal na mobile nič nevysvetluje. Nevieme o tebe dokopy nič. Prečítal si si pravidla, to je pekné ale keď už chceš byť ADMIN tak si daj záležať!!

Výsledok:: NIE!!

Dík borci. Cením váš čas. Chápu to. Prostě to nevyšlo no nic se neděje. Jen jsem to zkusil 😄 VIP bude stačit 🙂 už to neřešme a hodně štěstí jak do života tak ve všem jiném 🙂 Díky

Ještě jen taková maličkost. Říkal jsem že to není výmluva jak jsem to psal na mobilu. 

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.