Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
misterio21

Žádost o admina - Jailbreak

Recommended Posts

Ahoj,

Moje jméno je Tomáš Chmelař, ale na Funplay jsem známý jako Misterio21. steam account: https://steamcommunity.com/profiles/76561198419367782/

Je mi 17 let ( 21.1.2002 ).

Chtěl bych se stát adminem především na JB2, kde mám aktuálně nahráno přes 325 hodin od poloviny dubna, kdy jsem se na tento server poprvé připojil. Na JB1 chodím jen velmi výjimečně (nahráno jen 5 hodin) Krom JB hraju i na Funplay AIM serverech. Nejvíc na AWP #2 kde mám 35+ hodin.

Bohužel jsem dostal jeden CTban asi 2. den co jsem hrál na serveru za neznalost pravidel (nevzal simona když stávající simon byl zabit), to je však už dávno za mnou a teď se jen divím, že jsem na začátku dělal takové chyby(kdo je ale na začátku nedělal že... ). Žádný VAC ban, nebo jiný ban jsem na steamu nikdy nedostal.

Na žádném jiném serveru admina nemám.

Adminem bych se chtěl stát především proto, že se mi zdá že JB admini nejsou na JB2 tak aktivní a nemají tam tokovou komunitu jakou bych si u admina představoval. Myslím si že sami admini můžou uznat, že když přijdou na server JB2, tak na ně ihned padá hromada otázek ohledně pravidel atd. Osobně vycházím se všemi lidmi co chodí na JB2 a 90% lidí co má na serveru 100+ hodin mám v přátelích a hraji s nimi i mimo komunitní servery. Rád se vším radím a taky pomáhám s problémy a mile rád bych pomohl i s problemátory co neznají ani pravidla. Na serveru občas hraji i 20 hodin týdně. Snažím se být kreativní a oprašovat staré atrakce, které jsem dlouho neviděl hrát. Taky rád zkouším a vymýšlím nové nachytávky.

Rád komunikuji s lidmi (na co bych měl jinak taky pusu). Rád vtipkuji. Chuť do komunikace mi dokáže zkazit maximálně tak lidi co jsou strašně toxic a snaží se akorát udělat co nejvíc škody. Mikrofon mám funkční a bez šumu, či jiné nepříjemnosti(mám headset), mám i náhradní.

Pravidla serveru samozřejmě umím na výbornou. Simona ovládám perfektně, jen mi hráči občas říkají že s mikrofony docela zdržuji (ale když chtějí hráči mik tak je chci nechat domluvit)

Prime účet mám vyexpený z levelu.

Z cizích jazyků ovládám výborně angličtinu, velmi lehké znalosti němčiny. Dále lehce rozumím polštině a ruštině (jen mluvně) a samozřejmě rozumím plně slovenštině 🙂 . Pak umím programovat v Pythonu a C# + tvorbu webových stránech(spíš design než funkčnost) studuji IT na SPŠ. 

Z doporučených programů jsem akorát chvilku pracoval v Blenderu a to už si víceméně nepamatuji. 

Ke komunikaci používám Discord, TS3, Messenger a voice chat.

Kromě CS:GO hraji spíš hry na mobilu,(Clash of Clans, Clash Royale, Brawl Stars atd.) ale i na PC(Minecraft, War Thunder, Drakensang)

Předem díky za brzkou odpověď a případné připomínky.

S pozdravem,

Tomáš "Misterio" Chmelař

• Upvote 3

Vím že jsem sice jen akademik, ale tento hráč je na obou JB aktivní a pravidla zná.

• Upvote 2

Tak jo, už čekám týden a odpověděl mi jen Linxx. Takže se chci zeptat, co mám udělat proto, abych tu dostal ňákou tu odpověď. Je někde problém se žádostí? nebo tuhle žádost admini nečtou? nebo akorát se bojí odpovídat první?😀 

Admini si žádosti čtou, a to že ti neodpoví nikdo do jednoho týdne nic neznamená, já na rozhodnutí adminů čekal déle jak měsíc! 

Já nemám u tvé žádosti žádné slovo, ale podle této zprávy nemáš žádnou trpělivost!

před 6 minutami, M A T Y napsal:

Admini si žádosti čtou, a to že ti neodpoví nikdo do jednoho týdne nic neznamená, já na rozhodnutí adminů čekal déle jak měsíc! 

Já nemám u tvé žádosti žádné slovo, ale podle této zprávy nemáš žádnou trpělivost!

Hmm, asi si špatně pochopil můj dotaz. Můj dotaz měl směřovat na to, že k jiným žádostem je schopno být napsáno třeba během 2 hodin. Tudíž by mě zajímalo, jestli nejsem tak neznámý, nebo jestli mám pro post admina udělat ještě něco víc než jen napsat tuto žádost 🙂 (prostě se jen zajímám)

Hele ja vím, že jsem taky jen akademik a ještě ani nemám práva, ale chtěl bych sem napsat to stejné jako linx. Takže si myslím, že pravidla poměrně zná jeho aktivita je slušná má dobrý mikrofon a chuť ke komunikaci má také takže si myslím, že neni špatný nápad ho vyzkoušet omlouvám se za moje vyjádření, ale chtěl jsem ho sem napsat za mne je to vše

• Upvote 1

Na zkoušku proč ne.

ANO

Akademici, nevadí že se vyjadřujete k žádostem, když je to ohledně JB, nebo nemělo by to vadit.

• Děkuji 2
  • Upvote 1

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

Splňuje podmínky a když ho potkám na serveru tak to jen potvrzuje.

Za mě určitě Ano

• Upvote 2

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.