Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
Skylake

Žádost o administrátora - Skylake

Recommended Posts

-Dobrý den, jmenuji se Tadeáš

-Herní nickname: Skylake

-Mám krásných 15 let tudíž jsem narozen 16.4 2004

-Na serveru už hraju přes rok tak sem tam nějaký kick či mute  dostal, Mute jsem dostal v roce 2018 od administrátora F4llenAngel důvod už jsi to moc nepamatuji, ale bylo to něco že jsem moc mluvil (Spamování voice chatu) ps: Jednou jsem dostal vac banned za skinchanger.

-Na serveru mám nahráno na novém účtu 24 hodin ale kdybych nedostal vac banned tak hádám že mám kolem 200 hodin

-Administrátorem momentálně nikde nejsem

-Pravidla znám  několikrát jsem jsi je pročetl

-Komunikace je z mé strany jasná, jsem člověk který mluví někdy až moc takže komunikace mi nedělá žádný problém

-Jelikož hraju už přes rok na AWP Ultimate | Sniper War tak tam

-Jak už jsem zmínil tak na AWP Ultimate | Sniper War  už hraju nějakou tu dobu takže mám zkušenosti s modem. Můžu vám nabídnout vysokou aktivitu. Nemám rád když někdo cheatuje nebo jsi trolí atd... S cheatama mám velký zkušenosti vím jak cheaty fungujou takže lehce poznám nějakého zaplého hráče který se snaží cheatovat na serveru.

-Odkaz na steam je zde: https://steamcommunity.com/profiles/76561198877645871

-V programech VHE, Blender, Crowbar Znám jenom Blender jinak ty 2 programy vůbec neznám co vím tak se v Blendru dá udělat NAPŘ: Intro atd... jinak Blender nějak moc neovládám.

-Prime mám 

-Anglický jazyk umím ,ale ne na vysoké úrovni ale rozumím. I když němčinu máme ve škole tak opravdu německy mluvím špatně němčina mi nic neříká. Ruština rusky něco umím jako např: Pozdravy a pár vět ale není to žádná sláva, ve škole jí bohůžel nemáme něco umím od mámi něco od ruských přátel.

-O sobě jsem měl psát nahoře já vím ale tak kde začnu Jak víte jmenuji se Tadeáš. Fotbal jsem hrál 8 let před pár měsíci jsem odešel kvuli trenérovi možná se vrátím možná ne, nastupuji do 9 třídy už bych byl na střední ale měl jsem odklad to je asi vše co bych vám o sobě řekl víc toho nepotřebujete vědět.

Děkuji všem za přečtení mé žádosti o administrátora, S pozdravem Skylake.

Ahoj Skylaku

+hodiny

+aktivita

+pěkná žádost 

+věk 

Já si myslím že u tebe mohu dát urcite ANO

Zdravím

Jednoznačně jsem  proti Bante...

Myslím si , že nehraješ na serveru moc

Zajímalo by mě, kdy naposledy si na server v tomhle roce dorazil...

+/- žádost špatná není, ale nejlepší také ne

- aktivita

Za mě určitě NE

Zdarec Skylaku,

ti dám za komunikaci, odehrané hodiny (vím že jsi tu měl víc jak 24h) a žádost taky není špatná.

Jak píše Xen - Nehraješ na serveru moc. Teď jsi tu cca půl roku skoro vůbec nehrál a začal jsi nedávno zas hrát.

Začni aktivněji hrát a dám ti ANO ale dávám ti zatím menší  NE

NE, Znovu jsi začal hrát po několika měsících nepřítomnosti, aktivita je stále slabá i přes tvoji omluvu že nebudeš příiš aktivní tě potkávám spíše u konkurenčních portálů než na našich serverech. 
Nemyslím si že by jsi byl schopen řídit a převzít zodpovědnost za server z pozice admina.
Nebetyčná arogance

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.