Jump to content

ŽÁDOST O ADMINA :)

ZajdA
 Share

Recommended Posts

Zdravím, chtěl bych zažádat o admina na vašem    AWP Ultimate Serveru 

1️⃣ Je mi 15 let ♛(18.11.2003)♛

2️⃣ Nedostal jsem žádný BAN ani mute     Snažím se být kamarádský a přátelský a se všemi vycházet

3️⃣ ⌚Na serveru mám nahráno 53 hodin ⌚     Jsem na něm skoro každý den,protože mi dodává tu správnou zábavu

4️⃣ ✘ Momentálně  nikde Adminem  nejsem ani jsem nebyl 

5️⃣ 👌S pravidly jsem seznámen 👌

6️⃣ Funkční mikrofon mám a chut komunikovat taktéž 🎤  kdo chce, můžu poslat název sluchátek na kterých mám mikrofon

7️⃣ Jak už jsem zminoval, chtěl bych Admina na  AWP Ultimate Server

8️⃣  Myslím si,že jsem na serveru víc než dost času a vím jak to tam chodí. Sice jsem takový člověk co nemusí vždy mít náladu se s někým dohadovat..ale zato vždy rád pomůžu když je potřeba a jak jsem psal .. Snažím se vždy se všemi vycházet dobře.. ovšem pokud to je možné

9️⃣  Steam Profil:  https://steamcommunity.com/profiles/76561198799847312/

✚ Znalosti cizího jazyku: Ruština,Němčina,Angličtina (určitě natolik abych dokázal pomoct na serveru)

✚ Znalosti v programech: bohužel nemám znalosti v programech jako VHE,Blender,Crowbar

Předem děkuji za ohlasy.                                                                                                                                                                                                                                                            ♛ ZajdA 

Edited by ZajdA

V 1. 12. 2018 at 14:00, MrCaMp3R napsal:

Pokud máš opravdu přes 750 hodin, tak to tě chválím, ale bohužel, máš slabou žádost.

Takže taky malé NE jako Karn.

omlouvám se už jsem to napravil

Příjde mi že si před tvojí žádostí o práva na server AWP Ultimate,nebyl nějak extra aktivní. A že si "obnovil" aktivitu spíše kvůli právům na serverům. Možná že se pletu a můžeš mne opravit. Ale dávám kvůli té neaktivitě před žádostí malé  NE

• B!g 5m0k3 unlocked and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.