Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Zdravím všechny,

Tímto bychom vám chtěli dát vědět že jsme svět kostiček, neboli Minecraft, zcela neopustili. Jsme si vědomi, že naše minulost s touto hrou nepatřila k těm úspěšnějším. 

minecraft

Server který jsme si pro Vás připravily je server Semi-Pure Hard Survival (SPH Survival). Zde jde o čistý  survival hard mód,  novinkou je ovšem speciální mapa která může být odbočením od klasických pořád stejných výhledů. Na serveru můžete dělat cokoliv pro své přežití a nic není zakázáno. Jde čistě o Survival. Můžete napadat ostatní hráče či jejich domovy, válčit mezi sebou, používat TNT a spoustu dalších věcí, kterých na serveru lze nalézt mnoho. Ano, hráč se může na serveru vytvořit residenci tak jak jste zvyklí, ale již nemůže manipulovat s jejím nastavením, vše je od základu povoleno, takže i když máte vytvořenou residenci, tak to nemusí znamenat že jsou vaše těžce nalézané věci v bezpečí.

Verze: 1.13.2

IP:  213.226.247.83:25101

UKÁZKA MAPY

minecraft map screen

minecraft map screen

minecraft map screen

Doufáme že se vám u nás bude líbit a že zde naleznete spoustu hodin zábavy. 

Váš FUNPLAY

• To se mi líbí 3
  • TOP 1
  • Děkuji 1
  • Upvote 1

Dejte mě bezehry.

funplay banner

Rastíkovo hlášky - 2018

• ,Budu pěstovat BitCoiny'
  • ,Mám zažalovanej účet'

Připojte se ke konverzaci

Můžete nyní zveřejnit příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet přihlaste se nyní pro odeslání příspěvku s vaším účtem.

Návštěvník
Odpovězte na toto téma...

×   Vloženo jako formátovaný text.   Vložit jako prostý text

Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen s náhledem..   Zobrazit jako prostý odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.