Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
missamiss

Žádost o Admina na AWP server :)

Recommended Posts

• Dobrej, Jmenuju se Robin Billy 
  • 15 let narozen - 2004 -  5.11 
  • Bydlím v malé vesnici kousek od města Čáslav.
  • Škola,  Střední odborná škola a Střední odborné učilišt, Nymburk - Mechanik opravář motorových vozidel
  • Koníčky: Fotbal, Basket, A někdy natočím něco na YTB - třeba něco ze serveru 

•  
  • Proč bych chtěl být adminem: Trávím na serverech dost času, chci omezit hackování u hráčů na Vašich serverech. Když jsou cheateři na serveru hned píšu adminům které mám v přátelích, když nepříjdou natočím demo a pošlu to na stránku Funplay.pro 
  • Jazyky které ovládám :Slovensky, Česky, Anglicky,
  • Prime - Mám 
  • Na AWP serverech  mám dohromady přes 110+ hodin. Cheaty jsem nikdy neměl. Maximálně ještě v cs 1.6  to byli časy
  • SERVER NA, KTERÉM CHCI ADMINA : AWP Ultimate | Sniper War 217.11.249.84:27563 
  • Odkaz na účet - https://steamcommunity.com/id/kamonedelej/
  • Tak to je asi vše... 
Upraveno uživatelem missamiss

Zdavím missamiss

Za mě určitě NE, a to jen z jednoho prostého a jednoduchého důvodu, na žádosti jsi

nijak nezapracoval, jen jsi ji zkopíroval a trochu upravil žádost ze 6.dubna 2019, která byla

následně zamítnuta, takže je vidět, že o práva zase tolik nestojíš a nevidím důvod ti tu žádost teď  SCHVÁLIT...

minulá žádost ZDE

Jenom jsem to zkusil 😄  omlouvám se teda.

před 17 minutami, M A T Y napsal:

A pokud se nepletu, tak jak už psal psycho v minulé žádosti, tak datum

narození neodpovídá tvému věku 15 let jak píšeš, k datu 5.11.2004 mi vychází 14 let.

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.