Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Zdravím,
mám návrh, který není úplně z mé hlavy, ale i tak to sem napíši. No jednalo by se o příkaz "/mvp", ve kterém si hráči mohou nastavit různé písničky, které by hráli na konci kola. Jeden hráč jménem chip (STEAM_1:0:485638216), s tím má zkušenosti a říkal mi, o tom pluginu. K tomu ještě dodal jak funguje plugin, moc se v tom nevyznám tak kdyby o to byl zájem tak napíši rovnou vedení.
Kdyby toto nešlo jsem pro to, aby se přidalo pár nových písniček na konec kola, jelikož na serverech hraji už dlouho a ty písničky už mě začínají trošku štvát. Vím, že se dají vypnout, ale nejsem jediný kdo by ocenil více písniček.
Ještě mě napadlo, že jak hrají na konci kola písničky mohl by se ukázat název té dané písničky.
PRO VEDENÍ
Tady menší ukázka pluginu: https://ctrlv.cz/uc8u
Jsou tam 2 songy podle kterých se dělají ty další.

Toť vše k mému návrhu! 

Na serverech je více jak 100 písniček pro konce kol. Další nejsou v planu přidávat ani nějak upravovat jejich přehrávání.

• Upvote 1

Dejte mě bezehry.

funplay banner

Rastíkovo hlášky - 2018

• ,Budu pěstovat BitCoiny'
  • ,Mám zažalovanej účet'

Připojte se ke konverzaci

Můžete nyní zveřejnit příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet přihlaste se nyní pro odeslání příspěvku s vaším účtem.

Návštěvník
Odpovězte na toto téma...

×   Vloženo jako formátovaný text.   Vložit jako prostý text

Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen s náhledem..   Zobrazit jako prostý odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.