Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
spanky

žádost o práva na AWP servery

Recommended Posts

Zdravím admin team 😉

Tímto příspěvkem bych rád zkusil zažádat o práva na vaše všechny AWP servery .

Nejdřív něco o mé maličkosti - jmenuji se Jakub K. a jsem narozen 22.3.1989 v Ústí nad Orlicí. 

-  vystudoval jsem na http://www.ssup.cz/ssup/prumyslove.php v oboru nástrojař

- pracuji ve firmě Josef Škrkoň - Techplast, a.s. (http://www.techplast.cz/) jako seřizovač lisů

Moje hobby : Pokud nebudu počítat CSko tak rád jezdím na Rock/Metal koncerty a poslouchám všechen druh metalu a rocku (Power, Speed , Gothic , Death , melodický atd. atd. - je hooondě moc druhů metalu)

Nadále rád chodím s detektorem kovu a hledám mince - Když je na minci hakenkreuz tak jsem v sedmém nebi 🙂  (mám rád 2 světovou) ale mám minci i z roku 1312

• Věk minimálně 15 let. (Jailbreak 17+) čím vyšší tím líp

30 - to už ale asi každý ví  když jsem narozen 89 😉

• Co nejméně banů. (pokud nějaký máš vysvětli proč si ho dostal) VAC ban znižuje šancu sa stať adminom.

Na Funplay serveru jsem dostal jen jednou kick od Vůdce Gamera za spam /raffle po 1 kreditu (mute ani ban u vás nemám)

V kompetech mám max. ban že jsem odešel ze hry. (cheateři nebo team na 2 věci)  ale mm už nehraji 

• Mít na serveru nahráno minimálně 80 hodin. (čím více tím líp)

Hehe 😄 

AWP Ultimate | Sniper War - Nebýt časové smyčky  (trvala skoro 2 měsíce) tak mám určitě víc jak 531 hodin 😛  ale i tak jsem rád za opravu 😉 

AWP Ultimate | No Scope Only - 166 hod.

AWP Server | Sniper War - 56 hod.

AWP Server | Sniper Mayhem  - 100 hod.

• Nebýt nikde jinde adminem.

Admin jsem byl na již zaniklém serveru (1.6) od té doby mrtvo 😉 

• Být seznámený s pravidly a příkazy serveru.

Myslím že v tom problém nevidím. Pravila jsou všude stejná a myslím že příkazy znám.

• Mít funkční mikrofon a chuť komunikovat.

Tady cítím asi moji jednu z nej. slabin - Mikrofon mám zabudovaný ve sluchátkách za které jsem dal nemalé peníze -  takže si myslím že kvalitní zvuk mají 

Asi jsem staromódní ale není mi příjemné mluvit do monitoru (pixelu) pokud dotyčného nevidím. Pokecat se dá u piva atd. 😉 

Upozornit někoho na nevhodné chování atd ale zvládnu.

• Vybrat server na jakým by jste se chtěli stát adminem.

To je asi jasné 🙂  Hraji jenom na awp serverech - all AWP servery

• Napsat pár vět o tom proč právě vy by jste měli být vybráni.

- Trávím tu dost času.

- Když jsem ready (u PC) tak sleduji co se děje na webu a discord serveru.

- Chci mít ve hře klid a nerad poslouchám jak si někdo zpívá ve hře nebo cheatuje.

- Cheaty si myslím poznám - i když od 1.6 jsou cheaty o lvl up 😃  (za mě byl jen AB,WH a speedhack 😃 ) takže se mám pořád co učit a rád si nechám poradit 

• Odkaz na Steam profil. 

https://steamcommunity.com/profiles/76561198068075586/  nahráno 2000+ hod.

• Mít CS:GO Prime účet

Mám

+ znalosti v programech VHE, Blender, Crowbar   

Neznám ani jeden program - když mi ale někdo vysvětlí tak v tom nevidím problém se naučit 

+ znalosti cizího jazyku 

Cizí jazyky neovládám - nevidím důvod na cz/sk serveru (rozumím co mi kdo řekne v němčině i angličtině  ale odpovědi se moc nedočká)

To bude asi vše 😉 

「spAnky」 ︻芫═─── 

Upraveno uživatelem spanky
  • Upvote 6

Nazdárek párek soudruhu spAnky,

tady není zde co řešit u tebe.. žádost propracovaná, velké plus u věku, pravidla, ...

Za mě je to jasné ANO

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.