Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Na jakém serveru jste dostaly BAN/MUTE:

JailBreak Ultimate | CZ/SK #1 

Jaký admin vás banoval/umlčel:

FiliW

Odkaz na váš Steam profil:

https://steamcommunity.com/profiles/76561198271609987/

Napište jak se to stalo a kdy:

Stalo se to dne 29.7. Dělal jsem blbosti z rukou a omylem jsem mu dal hlavu absolutně neví jak ale měl jsem prostě štěstí (bylo to při pp).Tak jsem dostal permaban na všechny servery funplay.

Děkuji předem ♥Rin Tin Tin♥

• Děkuji 1
  • Haha 1

Ahoj Rin Tin Tin 

Vezmu to v pár bodech abych tě konečně usadil a nedělal jsi mi bordel v času kdy něco dělám.

*Člověk má v počítači Autoclicker

*Sám doložil demo jak ho užil

*Zašlu sem způsobený třepot z YT kanálu kde člověk ukazuje jak trigger - společně s autoclickerem funguje.

Užití z YT videa - MINUTA 2:15 - stejný způsob střelby z dema a na tomto viedu

Demo doložené Rin Tin Tinem je samo o sobě vision.67250017_467634520684768_8949508725740142592_n.thumb.jpg.ba2c643d59c9a10408136c35e6a09beb.jpg

A screen kde Rin Tin Tin pomocí TeamVieweru ukázal složky v PC kde se nalezl pomocný program na způsob aimu - Autoclicker.

• To se mi líbí 1
  • Upvote 1

Pokud si za tím stále stojíš. Počkám na řešení jednotlivých adminů. Ale hacking, který jsi použil máš sám o sobě doložený sám. Nazdar:)

Taky mám k tomu svůj názor. Koukal jsem se k Rin Tin Tin do souborů taky a ty jak jsi napsal: *Zašlu sem způsobený třepot z YT kanálu kde člověk ukazuje jak trigger - společně s autoclickerem funguje. Autoclicker měl v počítači to ano, ale trigger tam nebyl.

Hraju na funplay s Rinem už dlouho a jednou jsem ho spectoval, ale nic průkazného. Uznávám to co dal je hodně zvláštní, ale zkusil jsem si to také a hned z první jsem dal onetap. Myslím si, že je to možné udělat, ale je to shot, který už nikdy jindy nedá.

To je můj názor na věc.

Sorka, -> Máš zde idendické video kde člověk využívá "program" který nepatří do csgo stejným způsobem.. jako onmána videu.

• To se mi líbí 1

-> http://leteckaposta.cz/873929753 -> První posun mezi hráči: Crosshair Rin Tin Tina na zemi -> Překlik 0.0001 sekundy na hráče Rin Tin Tin -> Flick a následné "držení crosu s následným pounch crosem" na hlavě a podobně. Toť z mé strany. : -)

• Upvote 1

před 21 minutami, FiliW napsal:

-> http://leteckaposta.cz/873929753 -> První posun mezi hráči: Crosshair Rin Tin Tina na zemi -> Překlik 0.0001 sekundy na hráče Rin Tin Tin -> Flick a následné "držení crosu s následným pounch crosem" na hlavě a podobně. Toť z mé strany. : -)

prosim tě ty neumíš udělat flick na hlavu a nebylo to 0.001 s anis to tam neměl v tom videu co jsi za rank ? 😄

Upraveno uživatelem ♥Rin Tin Tin♥

před 3 hodinami, B!g 5m0k3 napsal:

Nepoužiteľné, pre UB.

Prohledl si u mě jen soubor Stahovaní a nepodíval se na soubor cs go a dal mě permu jako sory ale za nic dostat permu nwm ....

před 4 minutami, ♥Rin Tin Tin♥ napsal:

Prohledl si u mě jen soubor Stahovaní a nepodíval se na soubor cs go a dal mě permu jako sory ale za nic dostat permu nwm ....

Prohlédl jsem ti všechny soubory, a při stisknutí ins -> což je spouštěč hacku mi vyjela tabulka...... bohužel toto v demu nemám, přičemž máš absolutní štěstí. Nazdar

před 3 minutami, FiliW napsal:

Prohlédl jsem ti všechny soubory, a při stisknutí ins -> což je spouštěč hacku mi vyjela tabulka...... bohužel toto v demu nemám, přičemž máš absolutní štěstí. Nazdar

halo přestan si vymýšlet a přiznej to že jsem dal lucky head co je na tom tak tězke chapu že jses nasral ale perma za lucky když si nenašel žednej hack našel jsi jen autoclicker a ten nepomaha u aimu ...

Vymýšlet? Myslíš že u takové krysy jako jsi ty.. bych lhal? Soubory jsem ti projel, měl jsi v pc soubor nepodporovaný csgo-> video s autlickerem souhlasila -> stisknutím ins -> mi vyjela tabulka... Což je důvod proč jsem to vše udělal.. Takže se uklidni, a čas plýtvat na tebe už nehodlám. Nazdar

před 1 minutou, FiliW napsal:

Vymýšlet? Myslíš že u takové krysy jako jsi ty.. bych lhal? Soubory jsem ti projel, měl jsi v pc soubor nepodporovaný csgo-> video s autlickerem souhlasila -> stisknutím ins -> mi vyjela tabulka... Což je důvod proč jsem to vše udělal.. Takže se uklidni, a čas plýtvat na tebe už nehodlám. Nazdar

video nesouhlasilo ???

Právě teď, ♥Rin Tin Tin♥ napsal:

video nesouhlasilo ???

Video právě souhlasilo s tím co jsi předvedl a předváděl ve hře.

Právě teď, ♥Rin Tin Tin♥ napsal:

ve videu je ukázáno že autoclicker funguje jako sprej na pistolky tec-9 glock18 atd.

Video prokázalo, jakým způsobem se pohybuje CROSS - Společně se zbraní.

Jelikož hráči by se tu asi vyjadřovat neměli tak se vám do toho nechci plést ale.... 

před 2 minutami, ♥Rin Tin Tin♥ napsal:

ve videu je ukázáno že autoclicker funguje jako sprej na pistolky tec-9 glock18 atd.

Přesně tak. Funguje to jako cheat "auto pistol" což se taky banuje.

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.