Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

Ahoj!

Nick: ProGamer_CZE9

Věk: 14

Server: CSGO Jailbreak Ultimate

Vac Ban: Áno, dostal jsem Vac Ban na svém starém účtě.

Důvod: Hacky

Blender: Neumím s blendrem

Moje zkušenosti: Byl jsem 3x Helper na mc serverech, Small Roblox Developer, dělám vlastní roblox hry.

Důvod Žádosti: Už dlouho na serveru nikdo nebyl, tutiž jsem rozhodli že podám nábor na Admina, chci vám propagovať server na tiktoku (Mám 100 flws) At ten server není dead, mám rád tento server.

Pravidla: 64/100 (Moje hodnocení)

Hodnocení žádosti: 5,7/10 (Moje hodnocení)

• Haha 1

Ahoj,

- Věk

- Znalost pravidel (z mé zkušenosti s tebou, ačkoliv podle tvého hodnocení by byly taky dost nedostačující)

- Žádost

Počítej s tím, že ti to prakticky hned zamítnou už jen kvůli věku. VAC ban je mi celkem fuk, pokud jsi cheaty už přestal používat. Důvod žádosti taky celkem nic moc, Funplay má vlastní Tiktok, přes který si dělal propagaci. Navíc nevím, jestli by propagace od nějakého děcka udělala více dobra než špíny.
Za mě absolutní NE.

Upraveno uživatelem Kebabíno

bored the grinch GIF by The Good Films

-.-

Zdravím
Tak ani neviem kde mám začať 

-vek

-Mal som s tebou problémy , pravidla si nevedel pamätám si na teba ako som ta vždy musel v niečom upozorňovať.

-žiadosť nevypadá nejako pekne po pravde

O tom že si cheatoval sa ani nemusíme baviť

Za mňa máš veľké    NIE

• Administrátor

Zdravím, jak tu psali výše, nesplňuješ žádné požadavky.. četl si ten vzor ? Nás tady nezajímá jestli si byl někde nějaký helper na mc, tohle je žádost na cs:go a ne mc, pokud o tom nevíš a co to má společného s tiktokem ? to že až budeš admin, za to budeš propagovat náš server? Nedal sis ani práci s žádostí, vela gramatických chyb.. Doporučuju ti počkat min. 3 roky, až pak to můžeš znovu zkusit.

Zamítnuto

LOCK.

• To se mi líbí 1
  • ... 2
  • [D]!a uzavřel toto téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

O nás

Jeden z předních československých portálů zaměřujících se na oblíbené online hry a provoz komunitních serverů. Máme za sebou již přes 10 let vývoje a spolu s neustále rostoucí komunitou čekáme vždy dychtivě, jaká dobrodružství přinese další den.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Obchod

Náš tým usilovně pracuje, aby vám přinesl jedinečný a zábavný obsah. Nákupem kreditů, prémiových předmětů a dalších položek nás motivuje a podporujete k vytváření většího a kvalitnějšího obsahu.

Navštívit Obchod

Partneři

Out of Reality nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Úvodní stránka
Prohlížet
Máte již účet? Přihlašte se
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.