Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
Mortem

Žiadosť o admina

Recommended Posts

Zdravím, chcel by som podať žiadosť o admina.

1️⃣ VEK ? :  17

2️⃣ BAN STATUS ⛔ :  Ban som dostal len raz a to tiež z dôvodu že mi chcel dať admin mute na pol hodiny ale nevedel ako to ma spraviť tak mi dal ban na pár minút ? mh admina nebudem menovať.

3️⃣ PLAYTIME ? :  80 hodín zatiaľ asi nemám ani na jednom z nich, na awp servery mám tuším niečo okolo 35 hodín a na AK cca 50, každopádne prvýkrát som sa na funplay server pripojil asi pred mesiacom a odvtedy prídem takmer každý deň na awp server aj na rifle server pozrieť minimálne na hodinu (na každý jeden hodinu+ zvlášť) .

4️⃣ ADMIN STATUS ?‍♂️ :  Adminom nie som na žiadnom servery a ani som nikdy nebol.

5️⃣ PRAVIDLÁ A PRÍKAZY ? Myslím že som s pravidlami aj príkazmi oboznámený dostatočne.

6️⃣ KOMUNIKÁCIA ?️ :  Mikrofón mám a komunikujem viac menej s každým kto sa do komunikácie nejak zapája. Myslím že viacerí ma tu budú poznať a vedia že voice chat používam často.

7️⃣ ADMIN REQUEST NA SERVER ?️ :  AIM Ultimate - AK/M4 Shootout   a ak by to bolo možné tak aj na   AWP Ultimate - Sniper war .

8️⃣ PREČO PRÁVE JA ?Ako som už spomínal v bode 3️⃣ , na menovaních serveroch trávim každý deň v priemere tak 2 hodiny a nemám v pláne moju aktivitu na tíchto serveroch v najbližšej dobe nijak pozastavovať.

9️⃣ STEAM PROFIL ? :  https://steamcommunity.com/id/zaparenyanaltvojhotatka/    (ak by to id niekoho pohoršovalo tak nie je problém to zmeniť ?)

?ZNALOSŤ JAZYKA ?️ :  Angličtina
?ZNALOSŤ V PROGRAMOCH - VHE, Blender a Crowbar ?‍? : Bohužial žiadna 

?️ Mortem ?️

Upraveno uživatelem Mortem

Ahoj, aktivní jsi, chování v pohodě, ale taky ti občas ujede nějaké to slovo, nebo dost provokuješ, ale kdo né, že?

věk 17, aspoň tak, lebo tady je každý 15ti ročný xd

Za mě v pohodě týpek, až na ty tvoje provokace.

Za mě ANO

• To se mi líbí 1

Tak tahle žádost se mi pěkně graficky četla. Jde vidět, že sis dal s tou žádostí práci.

Vídám tě, nemám s tebou problém.

Ten ban jsem si našel a dostal jsi ho jen na 10 minut za nerespektování admina, cejtím scam.

Za mě malé ANO

• To se mi líbí 1

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

před 20 hodinami, MrCaMp3R napsal:

Tak tahle žádost se mi pěkně graficky četla. Jde vidět, že sis dal s tou žádostí práci.

Vídám tě, nemám s tebou problém.

Ten ban jsem si našel a dostal jsi ho jen na 10 minut za nerespektování admina, cejtím scam.

Za mě malé ANO

Jak zde napsal kolega Camper,tak Já jediné co mohu napsat tak bys nemusel být tolik vůlgární ale každému občas ujede nějaké to slovo. ?   A zlepšit aktivitu na AWP serveru. Jinak dávám ANO

• To se mi líbí 1

25 minutes ago, nEscafeX said:

Jak zde napsal kolega Camper,tak Já jediné co mohu napsat tak bys nemusel být tolik vůlgární ale každému občas ujede nějaké to slovo. ?   A zlepšit aktivitu na AWP serveru. Jinak dávám ANO

to beriem ako samozrejmosť že v prípade že by som bol adminom tak by som vulgarizmy omedzil ? a ďakujem ?

před 6 minutami, Mortem napsal:

to beriem ako samozrejmosť že v prípade že by som bol adminom tak by som vulgarizmy omedzil ? a ďakujem ?

Takže, chceš povedať, že keď nedostaneš práva, tak sa to bude zhoršovať? ?

• Haha 1

1 hour ago, B!g 5m0k3 said:

Takže, chceš povedať, že keď nedostaneš práva, tak sa to bude zhoršovať? ?

:DD šak nie myslel som to tak že by som si daval viac pozor na to čo pišem?  znie to sice jak keby teraz keď admin nie som tak silou mocou pišem hovna ale nie :DD šak chapeš dufam ako to myslim?  (proste teraz mi sprosté slovo ujde tak ako každemu {niekedy možno viac :D} keďže to nejak nevnimam že by niekto sa vôbec zamyšľal nad tym čo piše nejaky pleb ale aj tak niekedy si poviem že to bolo zbytočne a zas nejaku dobu nepišem hovna ? ale admin je si myslím dosť podstatné aby sa tam moc vulgarne nevyjadroval, šak hadam sa chapeme a vysvetlil som to dosť jasne ? aj keď chapem že to bola viac menej naražka ale chcel som sa ohľadom toho nejak rozpisať ? ) (a ak prava nedostanem tak sa to zhoršovať samozrejme nebude ?)

Upraveno uživatelem Mortem

Jen jako hráč by už si měl omezovat ty vulgarismy a né až potom, co dostaneš administrátorské práva. Ano, chápu, když je někdo naštvanej a hráč ho provokuje např., tak mu ujede to nějaké drž hubu apod.

• To se mi líbí 1

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

14 minutes ago, MrCaMp3R said:

Jen jako hráč by už si měl omezovat ty vulgarismy a né až potom, co dostaneš administrátorské práva. Ano, chápu, když je někdo naštvanej a hráč ho provokuje např., tak mu ujede to nějaké drž hubu apod.

tak jakože nepišem zas tak že ***** blabla **** bla bla **** bla :DDD skôr to je take že normalne normalne normalne a keď ma niečo fest vytoči tak  ***** ** ** xd a zas je ticho :DDD ale myslim že to tak ma väčšina ľudi ?‍♂️

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.