Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Dne 24.07.2019 jsem byl udělen ban za takzvaný Multi-Hack chci upozornit že jsem neheckoval, a nechápu proč bych hackoval s mým účtem který mám už hodně dlouho, nevím jestli tady nějakej list podle kterýho mám nahlásit unban, takže to napíšu podle sebe, kdyžtak mi můžete ukázat kde to pořádně napsat jelikož tak dobře psát neumím. Zpátky k věci, chtěl bych vidět demo kde jsem "hackoval" rozhodně to chci vyřešit a dostat unban jelikož jsem fakt neměl 3rd party software, a rozhodně né na JB, Osobně si myslím že na serveru je sranda nastává tu jediný problém, lidé jsou arogantní když je někdo lepší tím nechci nikoho specificky urážet ale je to tak, chtěl bych tuhle situaci vyřešit jelikož mě vážně štve dostávat ban neprávem.             Moje steamID : STEAM_0:1:117055641   kontakt na discord phan#6804. díky za spolupráci.

Když si zakládal téma, tak si to nemohl přehlídnout ten vzor.. Ale jakžtakž tam máš všechno.

Admin byl kontaktován.

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

*Upravená verze 

JailBreak Ultimate 2# 

byl jsem zabanován Oliver_cz

STEAM_0:1:117055641

Zhrnutí: Lidi byli naštvaní jelikož jsem dával víc hlav než obvykle, tak mě reportnuli a za necelých 10 jsem dostal ban 

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.