Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
Foxinko

Žádost na post ADMINA

Recommended Posts

• Věk 20
  • Ban žádný
  • Na serveru mám nahráno dostatečně hodin na to abych pochopil chod serveru
  • Práva jsem měl již na spousta serverech a to i práva v plném rozsahu jakožto má např. majitel, v tuto chvíli mi již nikde práva neplatí
  • S pravidly a příkazy jsem seznámen ale ze zkušenosti vím, že se je vždy co učit, fantazie hráčů nezná meze 
  • Mikrofon mám z mého pohledu dobrý
  • Jailbreak #1,#2 pravidelně hraji na obou 
  • S "adminováním" mám velké zkušenosti již od útlého věku jsem měl tu možnost se dostat do Admin teamu. Začínal jsem u jiných her jako je například GTA:SAMP, Minecraft, CS 1.6 a dál si již nepamatuji. Na každé z těchto her jsem byl ADMINem, HELPERem nebo třeba spolumajitelem na více serverech. Nejvíce však na CS 1.6 a CS:GO. Můžu zaslat kontakty lidí co mi potvrdí, že tomu bylo opravdu tak jak zde píši.
  • Proč právě já ? Je to jednoduché, na serveru jsem sice krátce ale za tu krátkou chvíli, vidím pár nedostatků v aktivitě adminů. Není to jejich chyba. Nikdo nebude celý den sedět u PC když je venku takhle. Proto se hlásím abych jisté časové mezery v neaktivitě admina aspoň trochu vyplnil.
  • https://steamcommunity.com/profiles/76561198201813387/ 
  • Prime účet mám

Angličtinu ovládám také

• Upvote 2

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.