Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
BlackGandalF

Žiadosť o admina - AWP Mayhem

Recommended Posts

Volám sa Ondrej a na serveroch hrám pod menom BlackGandalF. Mám 17 rokov, študujem na gymnáziu a brigádujem v kine🎥. Popritom hrávam csko. Na serveri som každý deň cca 2 hodiny. Nemám žiadny ban a nie som inde admin. Prime účet je samozrejmosťou.. Link na účet bude na konci⬇️⬇️ Mikrofón mám a som aj komunikatívny. Angličtina je tiež samozrejmosťou. Jediné čo nespĺňam sú nahrané hodiny tých mám iba 20😐 Viem že to je málo ale som si istý že ich bude viac. Chcel by som hlavne aby bol na serveri väčší poriadok aj s deťmi ktoré sa nevedia správať a potom kazia zážitok z hry. Som tam väčšinou okolo tej 14.00 a admina som tam ešte nestretol a aj to tak vyzerá potom..(Neberte to ako urážku). Tak by som bol rád keby ste prehliadli ten nedostatok odohraných hodín⏰

https://steamcommunity.com/profiles/76561198196473767

Upraveno uživatelem BlackGandalF

Ahoj

- žádost

- aktivita

- hodiny

Na mayhem chodím často, tebe jsem tam viděl, a stači mi to...

Jestli jseš si jistý, že hodin bude víc, tak je nahraj a pak se hlaš o admina.

Ode mě vše 

NE

Dobrý den Ondřeji.

- Aktivita 

- Hodiny 

- Žádost

- Vůbec tě neznám

- Nikdo o tobě nic neví 

100% NE 

S pozdravem Dave.157 

Ahoj Blackgandalfe na serveru tě vídám ale těch hodin je prozatím vážně málo a co se týče žádosti tak sis taky mohl pohrát trochu více proto zatím dávám NE . Zkus to příště GLHF

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.