Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Dobrý deň volám sa Samuel Kasala na steame Rakeťák

Head admin Karn a Head admin Big Smoke mi odobrali práva za nevhodné a neprofesionálne správanie. No pítal som sa ako adminov tak hráčov a odpovede boli že sa správam normálne. Tudiž je toto neoprávnené odobranie práv a žiadam o ich navrátenie. Nedostal som ani warn. Toto odobranie sa udialo dňa 10.7.2019.

Admin práva som mal na serveroch - usp , ak47/m4 , deagle

Upraveno uživatelem Rakeťák__SK_CZ_YT

Za mne se rakeťák choval k lidem normálně, možná jsem neviděl vše, ale z toho co jsem viděl si admina zaslouží.

• To se mi líbí 1

Ja ho tam vidím často a chová sa slušne a radí ľuďom keď sa ho niečo spýtajú za mňa si admina zaslúž.

• To se mi líbí 1

Rakeťák je jeden z adminu díky kterým jsem se chtěl stát adminem taky. A navíc je na serveroch často a ze by byl toxic se mi nezdá.  Dle mého si admina zaslouží.

• To se mi líbí 1

Zdravím tě

Tudiž je toto neoprávnené odobranie práv 

Hlavní Admini Karn a Big Smoke  k tomu určitě měli důvod ti odebrat práva a navíc si myslím že to bylo i skrz neaktivitu a že si nechodil na porady. 

A několikrát jsem viděl ze začátku jak se chováš a nebylo to moc vhodné.

Tudíž to není neoprávněné  odebraní práv.

Můj názor je takový že odebraní práv bylo uděleno správně.

S pozdravem Dave.157

Zdravím Dave som jeden z najaktívnejších hráčov bol som síce iba na jednej porade ale nič sa tam neriešilo a na ostatné mi nevyhovoval čas + na jednu som zabudol Dave. A to moje chovanie sa úplne zmenilo a poprosil by som ťa súď v tedy keď máš podľa čoho ďakujem. Ps: nepíš sem prosím replyes ktoré sú nepravdivé, toto píšem kedže si psychovy napísal že nieje aktívny pritom aktívny niesi ty. Ďakujem za pochopenie.

S pozdravom Rakeťák.

A prosím Dave ak sa môžem spítať aký je tvoj steam nick pretože pod nickom Dave.157 nevidím hrať na usp žiadneho hráča.

+choď sa informovať o mojej aktivite a správaní aspoň k hráčom keď si lenivý byť aktívny.

Nechápem prečo ste práve jemu odobrali práva, je pravidelne na serveri a asi najviac sa oň stará, aby tam neboli  hluční dementi alebo cheateri. Správa sa absolútne normálne, nikdy som s ním nemal problém a ani som nikdy nevidel že by s ním niekto mal problém.  Dave.157  je na serveri asi  tak raz za mesiac . Nech mali akýkoľvek dôvod, je na mieste ho najskôr upozorniť a nie hneď odobranie práv.  Dal by som mu ešte šancu  

• To se mi líbí 1

Ďakujem za prihovorenie sa každého a veľmi si to vážim. S pozdravom váš najaktívnejši hráč a bývalí admin. 

mas 13 rokov nemal by si byt v ziadnom admin time

Upraveno uživatelem Gandalf
  • Downvote 3

před 15 minutami, Gandalf napsal:

MAS 13 ROKOV NEMAL BY SI BYT V AKOMKOLVEK ADMIN TIME

na tvoje vyjádření jsme tady všichni čekaly.. nech si tvoje -20 IQ názory  pro sebe.

• To se mi líbí 2
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Dejte mě bezehry.

funplay banner

Rastíkovo hlášky - 2018

• ,Budu pěstovat BitCoiny'
  • ,Mám zažalovanej účet'

27 minutes ago, The [G]amerX 👑 said:

na tvoje vyjádření jsme tady všichni čekaly.. nech si tvoje -20 IQ názory  pro sebe.

Myslíš že právě ty by jsi měl být vybrán jako admin na naše servery? Tak si pořádně pročti podmínky a pravidla a zkus štěstí.

Podmínky

• Věk minimálně 15 let. (Jailbreak 17+) čím vyšší tím líp

Nemyslel som to zle samozrejme len som napisal jednu s podmienok pre prijatie admina

Upraveno uživatelem Gandalf
  • Haha 1

Nechápem čo sa tu rieši, bolo ti vysvetlené, prečo ti boli odobraté práva. 

Hráči a málo skúsený admini ti to nedokážu vysvetliť. 

• Upvote 2

Důvod proc ti byly,práva odebrány ti byl vysvětlen. Toto rozhodnuti je konecne. Někdy v budoucnu si muzes o prava pozadat znovu.

• Upvote 1

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.