Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
ProPlajer

Cod

Recommended Posts

Ahoj, chtěl bych se zeptat jesli by bylo možné udělat COD server. Kdo by nevěděl co to je COD tak je to Call of duty mod s classami lvlma. Gamer by na tom mohl rejžovat protože už žádné CZ/SK COD servery na CSGO nejsou maximálně tak Polský ale nic moc jsou. Šly by tam udělat VIP classy a k VIP udělat DJ aby se prodávalo lidi by to určitě zaujalo. Předem děkuji za jakoukoliv odpověd 🙂

Myslím si ze COD servery nejsou pravě proto že COD mod v CSGO neni tak zazivny jako v 1.6tkach.

• Upvote 1

Dejte mě bezehry.

funplay banner

Rastíkovo hlášky - 2018

• ,Budu pěstovat BitCoiny'
  • ,Mám zažalovanej účet'

Gamere to že není zažívaný jak ty říkáš je docela pravda ale podle mě by se ti tam nahrnula spousta lidí protože 90% serveru na COD jsou z Polska. Hrával jsem na jednom serveru může to být tak rok na serveru bylo každý den minimálně 15 lidí ,protože to byl jediný Český COD server. Ten bohužel doplatil na to že majitel serveru byl "škrt" a VIP co bylo navždy za 5eur už nebylo navždy ale na měsíc. 

Připojte se ke konverzaci

Můžete nyní zveřejnit příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet přihlaste se nyní pro odeslání příspěvku s vaším účtem.

Návštěvník
Odpovězte na toto téma...

×   Vloženo jako formátovaný text.   Vložit jako prostý text

Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen s náhledem..   Zobrazit jako prostý odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.