Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

• Moderátor
Odesláno (upraveno)

Ahoj!

Věk: 16 let.

Nick: KaDe

Steam link: https://steamcommunity.com/profiles/76561199076144840/

Mikrofon: funkční + jsem komunikativní 😄

Hodiny na csgo: +- 3000h

Hodiny na serveru: 40h na novém účtu, 150h na starém

Prime: Ano

Vac ban: Ano, dostal jsem vac ban cca 80 dní zpět, bohužel, na fp jsem měl přes 300h na tom účtu

důvod: skinchanger / link na účet: https://steamcommunity.com/profiles/76561198965618657

Jazyky: Aj, Cz, Sk

Pravidla: Ano, znám

Důvod: Hraju na serverech skoro 2 roky, .. Nejvíce Mayhem, rád bych kontroloval lidi, jestli něco nemají - discord mám furt zapnutý, takže nemám problém být ihned na serveru pokud by někdo někoho nahlásil :), asi se hodí zmínit, že jsem "správce" funplay instagramu. 

Blender: trochu poznám, ale mohu se ho pořádně naučit.

VHE a Crowbar: moc nepoznám, ale jsem schopný se to naučit, pokud by bylo potřeba.

Server: AWP MAYHEM

-KaDe 

Upraveno uživatelem official KaDe
  • Upvote 1

Nazdar Kade 

Tak žiadosť je celkom pekná len jedna vec čo mi v nej chýba je počet nahraných hodín na MAYHEME tak to prosím ťa dopíš, počet nahraných hodín zistíš pomocou /played ale to určite poznáš 😁. Na servery som ťa pár krát stretol a nestihol som si nejak všimnúť tvoje správanie či už v hre, chate alebo vo voice keďže moja aktivita posledné týždne je slabá, ale verím že to až tak zlé s tebou nebude. Ak budeš mať dostatočne nahrané hodiny čo dúfam že máš tak podľa mňa nebude problém to s tebou skúsiť ✌️

Za mňa ANO ⚡

Upraveno uživatelem Sw1rty

ezgif.com-gif-maker (4).gif

• Moderátor

Souhlasím s ostatními - na serveru se umíš chovat

- hraješ tu už dlouho

Jen nechápu proč má někdo potřebu si stahovat do hry blbosti co ti zaručí VAC 🙄

Za mě ANO

• To se mi líbí 1
  • Administrátor

Když pomineme ten VAC, tak by to vcelku šlo.

Reference adminů jsou dobré, zkusíš si pohovor.

Napiš Fokumiiimu na dc a domluv se s ním.

• jKcko uzavřel toto téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

O nás

Jeden z předních československých portálů zaměřujících se na oblíbené online hry a provoz komunitních serverů. Máme za sebou již přes 10 let vývoje a spolu s neustále rostoucí komunitou čekáme vždy dychtivě, jaká dobrodružství přinese další den.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Obchod

Náš tým usilovně pracuje, aby vám přinesl jedinečný a zábavný obsah. Nákupem kreditů, prémiových předmětů a dalších položek nás motivuje a podporujete k vytváření většího a kvalitnějšího obsahu.

Navštívit Obchod

Partneři

Out of Reality nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Úvodní stránka
Prohlížet
Máte již účet? Přihlašte se
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.