Jump to content

Žiadosť o Admina

saik
 Share

Recommended Posts

• V.I.P.

Meno :  Šimon 

Vek : 15 

Server : Fun Ultimate  

Niečo o mne : Som Slovák , bývam v Spišskej Novej Vsi , hrám na klavíri už 9. rok. Taktiež hrám futbal,Florbal,basketbal a iné. Baví ma hrať na počítači pre mňa je to oddych .  

Zatiaľ som nemal žiadny ban. 

K hre : Na servery mám nahraných 195 hodín hrám to často , keď mám čas začal som to hrať tento server od 29.3.2018 

Prečo chcem byť Adminom : Chcel by som viesť server dobrým príkladom , nenadávať . Chcel by som byť príkladom mladším hráčom tohto servera . Mám dobrý mikrofón ? a som veľmi zhovorčivý . ? Na žiadnej inej hre ani nikde niesom Adminom  .  Poznám pravidlá pre server . Viem hovoriť po anglicky , Nemecky .  

Milujem tento server a vždy budem 

S pozdravom : Šimon 
V hre ako : supersimonio  

Steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561198365995782/

• 2 weeks later...
  • V.I.P.

Ahoj Šimon , 

Na FUNMODE ťa často nevídím ....čo není moc dobré.

A tiež mám pocit ,že nem´aš 15 rokov.

Zaujímavé jak dokážeš mať čas na PC Hry ..... keď hráš futbal,basketbal,florbal a hrávaš na klavíri. 

Ale bojím sa ,že si nenájdeš čas na Funmod. 

Výsledok? skôr NIE. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.