Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

• Na jaký server ses pokusil připojit : 217.11.249.83:27234 / AWP Server | Sniper Mayhem
  • V jaký čas ses pokusil připojit : 8/28/2021 - 16:10 ( čas nevím přesně, prostě okolo čtvrté hodiny )
  • Odkaz na tvůj Steam profil : https://steamcommunity.com/id/urdaddead/
  • Screen ze hry informující o IP banu : V příloze.

Ahoj, ve vzoru žádosti o ip unban nebylo určeno jestli k tomu mám něco napsat, ale já bych vám rád něco řekl. Vím o ip banu a ano, cheatoval jsem. Nevím kdy přesně to bylo, ale myslím že to mohlo být minimálně rok zpátky. Jednu žádost jsem si už podal, avšak jsem unban neobdržel, protože žádost byla podána chvíli po banu. Nevím už id, ani jméno účtu na kterém jsem cheatoval, ale co vím, je že tam mám VAC ban. Po té co jsem dostal ban na vašem serveru, jsem si řekl že je mi to jedno, přece existuje i lepší server. Chvíli poté jsem obdržel VAC ban. Takže jsem se rozhodl, že s cheatingem je konec. Zkusil jsem si tedy podat žádost o unban, ale jak víte podal jsem ji moc brzy po unbanu, takže jsem měl smůlu. CS:GO jsem tedy přestal hrát a přešel jsem na jiné hry. K CS:GO jsem se vrátil před pár dny a když projíždím komunitní servery, vidím funplay. Tak teď píši tuto žádost a doufám že se mi promine nefér hraní a zase si u vás zahraji. Už necheatuji a ani s tím nezačnu. Jestli to někdo dočetl až sem, tak mu děkuji aspoň za přečtení a omlouvám se za gramatické chyby. S pozdravem Wrongg. 🙂

image.png

• jKcko uzavřel toto téma
  • 2 měsíce později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

O nás

Jeden z předních československých portálů zaměřujících se na oblíbené online hry a provoz komunitních serverů. Máme za sebou již přes 10 let vývoje a spolu s neustále rostoucí komunitou čekáme vždy dychtivě, jaká dobrodružství přinese další den.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Obchod

Náš tým usilovně pracuje, aby vám přinesl jedinečný a zábavný obsah. Nákupem kreditů, prémiových předmětů a dalších položek nás motivuje a podporujete k vytváření většího a kvalitnějšího obsahu.

Navštívit Obchod

Partneři

Out of Reality nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Úvodní stránka
Prohlížet
Máte již účet? Přihlašte se
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.