Jump to content

Žádost o unban

Rate this topic

Recommended Posts

Nick:I dont think so

Steam profile: https://steamcommunity.com/profiles/76561198875826810/

server:[FUNPLAY.pro] Fun Ultimate | FunMod v1.9 

Admin:The [G]amerX #𝗙𝗨𝗡𝗣𝗟𝗔𝗬.𝗽𝗿𝗼

Dobrý den dnes 27.6 jsem dostal ban na všechny servery za multi hack I když jsem žádal o Unban tak se mi nedostalo odpovědi tak jsem funmody nehral asi 2 roky pak jsem se chtěl vratit ale nemohl jsem skrz  ban na mainu takže jsem si koupil cs:go nové abych mohl hrát asi ke konci si mě hrač v1wyr přidal na mainu protože mi nevěřil že mam supreme a jestli by to bylo možne dostat unban na mainu Julovago 

Můj main: https://steamcommunity.com/profiles/76561198068033042

a jestli mate dukaz (demo) tak bych ho rád viděl děkuji

• Administrator

Ahoj, spectoval jsem tě několik kol po nahlášení od hráčů byl tam vidět jasný aim assist společně s RCS. Jedinou šanci je se z banu vykoupit.

Dejte mě bezehry.

funplay banner

Rastíkovo hlášky - 2018

• ,Budu pěstovat BitCoiny'
  • ,Mám zažalovanej účet'

c5a45f4f94f46870276f5e4200509ce6.png0ae11197025b909dd8f3d722e795f6d3.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.