Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
doOmCZ

Žadost o Admina

Recommended Posts

Věk : 15let

Server: Awp Ultimate

Na serveru mám nahráno kolem 65h, aktivní jsem poměrně dost, server miluji ?

Ban zatím žadný.  Doufám,že žádný ani nebude ?

Něco o mně: Jmenuji se Dominik a pocházím z Královehradeckého kraje, moje největší koníčky jsou (florbal,fotbal, hraní na pč, ježdění na kole)

Proč si žádám o Admina:  Žádam si abych zamezil nadávkám, nepořádkům... Chuť komunikovat mám, hodně mluvím ?  Adminem jsem se chtěl stát už dlouho, ale nebyl ještě vhodný věk a neměl jsem tolik času ( teď ale času mám tkz. hafo ?

Mockrát děkuji za váš čas, moc si toho vážím ?

S pozdravem : doOmCZ ( xen)

https://steamcommunity.com/id/domar1

Upraveno uživatelem doOmCZ

Ahoj,

Pozitivní názor na tebe

+ Aktivita

+ Hráči tě znají 

+ Pěkná přihláška

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Negativní názor na tebe 

- Komunikace,nevím jak to je u tebe ale myslím si že tvoje komunikace není nějak obsáhlá,Já možná nemluvím jelikož jsem na TSku nebo na nějakém discordu. Tak se snažím alespon psát do chatu ale když já tě mockrát neviděl psát nebo mluvit. Chápu že mluvit do prázdna když na tebe nikdo nemluví je blbos,ale mohl bys aspon odpovídat. 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Já si myslím že tento hráč má na to aby se stal adminem přikláním se k  ANO

S pozdravem nEscafeX 

• To se mi líbí 1

Ahoj, já jakože odpovídám i v chatu, mluvím tak asi normálně jak kdy, ale poslední týden jsem toho namluvil více než je zdravo, děkuji ti mockrát za tvůj čas nEscafeX ?

21 hours ago, nEscafeX said:

Ahoj,

Pozitivní názor na tebe

+ Aktivita

+ Hráči tě znají 

+ Pěkná přihláška

Negativní názor na tebe 

- Komunikace,nevím jak to je u tebe ale myslím si že tvoje komunikace není nějak obsáhlá,Já možná nemluvím jelikož jsem na TSku nebo na nějakém discordu. Tak se snažím alespon psát do chatu ale když já tě mockrát neviděl psát nebo mluvit. Chápu že mluvit do prázdna když na tebe nikdo nemluví je blbos,ale mohl bys aspon odpovídat. 

Já si myslím že tento hráč má na to aby se stal adminem přikláním se k  ANO

S pozdravem nEscafeX 

Pripájam sa k tomutu názoru netreba viac z mojej strany rozpisovať. ANO

Ahoj, ano toto bylo před asi 2tydny, nevěděl jsem moc jak tento server funguje... Ptal jsem se kámošu, zkoušel jsem vás nejak kontaktovať aby jste o mne trosku vedeli, že se hlásím o admina... Pak mi teda napsal big smoke takže jsem zjistil kde jsou pravidla přihlášky, od te doby jsem psal druhou tudíž tuhle, takže se v mockrát omlouvám že jsem napsal dvě přihlášky ( toto neni výmluva a chapu,respektují tvoji odpověď MrCamp3re. Hezký zbytek dne ??

Upraveno uživatelem doOmCZ

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.