Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

Ahoj, chtěl bych si u vás na serveru požádat o roli admina. Je mi čerstvě 15let.Na vašem serveru, co si pamatuji bych neměl mít žádný ban a VAC ban mi dosud udělen nebyl. Dohromady na všech serverech bych měl mít něco přes 200h, nejvíce času trávím na Sniper Mayhem (137h), ale nedělá mi problém mou aktivitu zvýšit i na jiných serverech. Adminem nikde jinde nejsem a doposud jsem nikde na této pozici nebyl. S pravidly serveru jsem obeznámen a příkazy serveru taky (Kdyžtak mi nedělá problém se to doučit). Funkční mikrofon mám a komunikativní jsem také. Adminem bych se chtěl stát na Sniper Mayhem, protože jak jsem již zmínil tak zde trávím nejvíce času. Protože jsem trpělivý, chytrý, komunikativní.

Odkaz na seam profile zde:https://steamcommunity.com/profiles/76561198349786463/

Steam prime účet mám 3 roky.

Ještě bych se chtěl vyjádřit k mému chování, protože v poslední době není moc nejlepší, takže by mi nědělalo problém se v tomto směru zlepšit. Také bych mohl být nějakou dobu pod dozorem.

Cizí jazyk znám: Angličtina, Trochu ruština.

S programy jako VHE, Blender, Crowbar jsem se dosud nesetkal, a nedělá mi problém se to doučit

• Administrátor

Zdravím, budu zase opakovat jako u části zamítnutých žádostí. 
Své chování jsi ochoten zlepšit na základě přijetí na post admina. Vycházím z textu co jsi napsal Ty.

viz. “ Ještě bych se chtěl vyjádřit k mému chování, protože v poslední době není moc nejlepší, takže by mi nědělalo problém se v tomto směru zlepšit.  “

• Administrátor

No to mi napiš ty, ty si mi napsal do žádosti, že změníš Tvé chování jen když tě příjmu do admin teamu, pokud tě nepřijmu, tak se dle toho co si napsal budeš chovat stejně. 

Možná to tak vyznělo, ale poslední dobou se mé chování lepší. (A ne kvůli postu admina)

Navíc jsem napsal, že jsem ochoten se zlepšít, ne že se automaticky zlepším, jakmile mě přijmete na post admina.

Upraveno uživatelem Nyrkys
  • Moderátor

Zdarec

Věřím že se chování u tebe zlepší i když si nepamatuji že by jsi byl někdy nějak moc toxic na serveru 🙂 

s žádostí jsi si mohl víc vyhrát - máš to vše naplácané na sobě a nečte se to dobře

Hodin máš taky nahráno dost 👍

Klidně bych to s tebou zkusil. Ano

Připojte se ke konverzaci

Můžete nyní zveřejnit příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet přihlaste se nyní pro odeslání příspěvku s vaším účtem.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Návštěvník
Odpovězte na toto téma...

×   Vloženo jako formátovaný text.   Vložit jako prostý text

Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen s náhledem..   Zobrazit jako prostý odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

O nás

Jeden z předních československých portálů zaměřujících se na oblíbené online hry a provoz komunitních serverů. Máme za sebou již přes 10 let vývoje a spolu s neustále rostoucí komunitou čekáme vždy dychtivě, jaká dobrodružství přinese další den.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Obchod

Náš tým usilovně pracuje, aby vám přinesl jedinečný a zábavný obsah. Nákupem kreditů, prémiových předmětů a dalších položek nás motivuje a podporujete k vytváření většího a kvalitnějšího obsahu.

Navštívit Obchod

Partneři

Out of Reality nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Úvodní stránka
Prohlížet
Máte již účet? Přihlašte se
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.