Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

Ahojte ! Chcem si zažiadať o admina na awp serveroch.

• Vek : 15 rokov
  • Nemám žiadne bany na steam účte.
  • Na serveru mám nahrané 2 hodiny 😄 Ale na mojom minulom účte som mal asi cez 70 hodín.
  • Samozrejme . viem pravidlá.
  • Mám funkčný mikrofón a teamspeak 3.
  • Rád by som bol admin na AWP Server I Sniper War
  • Myslím si , že by ste ma mali zobrať kvôli tomu , lebo chcem potrestať cheaterov a pomáhať ľuďom. Na Vašom servery som začínal hrať komunitné servery a preto mi Váš server prirástol k srdiečku.
  • https://steamcommunity.com/id/aleksxd/ - môj steam účet.
  • Samozrejme , mám plno prístupný steam účet. A mám CSGO prime účet.

•                                       Prajem Vám pekný deň a pekné prázdniny. 🙂 

Zabudol som napísať , že ten starý steam účet sa volá Alex lebo AONEEX. Sa mi zdá.

Tu je odkaz na starý steam profil : https://steamcommunity.com/profiles/76561198350710535

Nehrávam na ňom preto , lebo tam mám VAC ban. (Kamarát cheatoval 😄 aj keď , to mi asi neuveríte 😞 )

Neuvedomil som si , že som si to zažiadal na MINECRAFT sekciu , prepáčte 😄 

Upraveno uživatelem ALEKS
  • Haha 1
  • Administrátor

1. Vážně si žádat po 2 hodinách hraní na serveru?

2. A kde je odkaz na ten daný účet kde máš údajně 70 hodin? Rád se na něj podíváme.

3. Z jakého důvodu hraješ na novém? 

4. Žádáš v Minecraft sekci (přesunul jsem ti to rovnou).

Tyhle podstatné věci tam docela chybí.

Žádost kdyžtak uprav přes tři tečky v pravém rohu, díky.

EDIT: Dodej odkaz na steam, pokud ho nemáš, tak bohužel máš odehráno jen 2 hodiny a žádost si myslím, že se může rovnou uzavřít.

• Upvote 2

Ahoj 

Už som tam dal odkaz na steam profil, čakám na odpoveď 😄

V 2. 7. 2021 at 19:53, binnderko napsal:

1. Vážně si žádat po 2 hodinách hraní na serveru?

2. A kde je odkaz na ten daný účet kde máš údajně 70 hodin? Rád se na něj podíváme.

3. Z jakého důvodu hraješ na novém? 

4. Žádáš v Minecraft sekci (přesunul jsem ti to rovnou).

Tyhle podstatné věci tam docela chybí.

Žádost kdyžtak uprav přes tři tečky v pravém rohu, díky.

EDIT: Dodej odkaz na steam, pokud ho nemáš, tak bohužel máš odehráno jen 2 hodiny a žádost si myslím, že se může rovnou uzavřít.

• Moderátor

Zdarec

Snad tě neurazím ale nevím kdo jsi 🙂 na serveru jsem tě snad ještě ani neviděl.

Nemáš odehráno požadovaných 80 h na serveru - starý steam mi je ukradený a máš pravdu - já ti nevěřím (kamarádů, sourozenců atd. tu už bylo dost- máš si hlídat účet a nedávat nikomu heslo)

momentálně máš jen 2h na serveru a to je málo.

Já ti dávám Ne

Zdravím, 

Bohužel jsem Tě ani jednou na serveru neviděl, a žádat si o admina po 2 hodinách na server není nejlepší. Plus máš druhý účet, protože na prvním máš ban, což už je takový že nevím zda Ti mám věřit či ne.

Za mě také NE.

• 2 weeks later...

O nás

Jeden z předních československých portálů zaměřujících se na oblíbené online hry a provoz komunitních serverů. Máme za sebou již přes 10 let vývoje a spolu s neustále rostoucí komunitou čekáme vždy dychtivě, jaká dobrodružství přinese další den.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Obchod

Náš tým usilovně pracuje, aby vám přinesl jedinečný a zábavný obsah. Nákupem kreditů, prémiových předmětů a dalších položek nás motivuje a podporujete k vytváření většího a kvalitnějšího obsahu.

Navštívit Obchod

Partneři

Out of Reality nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Úvodní stránka
Prohlížet
Máte již účet? Přihlašte se
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.