Jump to content

Žádost o admina

PsYchO
 Share

Recommended Posts

• V.I.P.
  • 1. Věk minimálně 15 let. (Jailbreak 17+) čím vyšší tím líp19
  • 2. Co nejméně banů. (pokud nějaký máš vysvětli proč si ho dostal) VAC ban znižuje šancu sa stať adminom.  Měl jsem na začátku od gamera že si myslel že něco mám ale pak je odstranil
  • 3. Mít na serveru nahráno minimálně 80 hodin. (čím více tím líp)  Fun #1 896 hodin Fun #2 cca 50
  • 4. Nebýt nikde jinde adminem. Nejsem 
  • 5. Být seznámený s pravidly a příkazy serveru.  Jsem už jsem tu byl admin  přes rok
  • 6. Mít funkční mikrofon a chuť komunikovat. Mám mikrofón i chut komunikovat  
  • 7. Vybrat server na jakým by jste se chtěli stát adminem. Fun #1 aim ak/m4
  • 8. Napsat pár vět o tom proč právě vy by jste měli být vybráni. Jsem aktivni rozumim tomu a jak jsem říkal už jsem tu byl admin
  • 9. Odkaz na Steam profil  https://steamcommunity.com/profiles/76561198343743328/
  • 10. Mít CS:GO Prime účet Mám
  • Downvote 1

Zdravím tě!

Plusy
+ věk
+ aktivita
+ chování
+ celkem dost komunikuješ
+ již máš zkušenosti s adminem

Mínusy 
- copak tam dělá ten VAC ban

Za mě máš ANO když přehlédnu ten VAC 😉

• Downvote 1

• V.I.P.

Neverím, že to už máš v hlave v poriadku, tu nie je čo riešiť, jednoznačne PROTI.

Edit: Chápem nováčikov, že sa takto vyjadrili, ale teba Dave nechápem... nemáte ani tušenie o koho ide a čo by bol schopný keď mu prepne

• Like 1
  • Confused 1

• V.I.P.
V 25. 6. 2019 at 18:41, B!g 5m0k3 napsal:

Neverím, že to už máš v hlave v poriadku, tu nie je čo riešiť, jednoznačne PROTI.

Edit: Chápem nováčikov, že sa takto vyjadrili, ale teba Dave nechápem... nemáte ani tušenie o koho ide a čo by bol schopný keď mu prepne

Takže big smoku za to že mě nemáš rád už od 1.6 za to ja nemůžu za to ze mas 5iq taky ne a jsem normalni 🙂

• Haha 2
  • Upvote 1

• V.I.P.

Človek čo to má v hlave poriadku nezneužije práva len za to, že ho pár krát zabili.

Edit: len za to, že ťa nemám rád? 🤣🤣🤣  veď ty si mi povedal, že si ma nenávidel od 1.6, lebo som mál práva a ty nie, tak teraz nepíš sračky, ja som ti dal šancu, ale posral si to, nevidím dôvod aby si dostal ďalšiu 

ďalší Edit: 5iq máš jedine ty ,  sám si mi povedal, že máš psychické problémy, 

• 2 weeks later...
  • Karn locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.