Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Zdravím, mal by som nejaké návrhy na USP server.

1. Vip výhoda - Na začiatku každého kola dostane VIP Flash? + Smoke?

2. HE Round - s týmto súvisí aj prvý návrh. Aspon raz za 5 máp by mohlo byť troška s granátmi.. Predsa len je to USP ultimate tak toto kolo bude len vítané ??

3. Leg round - Podla názvu asi viete, že pôjde o kolo v ktorom súpera môžeš hitovať a zabiť len strelou do nohy. Viem si predstaviť tie nervy pri "98 hitov v 9 strelách?" samozrejme môžme toto kolo dať len zriedka?‍♂️

4. Bonus Kills Neviem ešte presne ako by toto mohlo byť, prípadne by som pouvažoval ešte o tomto bonuse.. V každom prípade je toto pre tých, "najlepších" na serveri na danej mape.. Príklad poviem "Máš Kill Streak 10"?? tak získaš niečo.. Dajme tomu, že dvojskok. Budeš mať 15 Kill Streak získaš Auto BHOP.. A takto ďalej.. Ja viem, že je to v darčekoch na jedno kolo. . Potom však môžme dať za odmenu HE granát alebo ma napadlo..Pri každom kille naviac pri Streaku 5+ killov budeš mať dvojnásbné "Skill pointy" čiže rýchlejšie získanibe vyššieho ranku.. Hádam to není blbý nápad ?.

5.  WH z darčeku - Všetci poznáme tento Loss z Fun-ka. Z Darčeku dostať WH..

6. Present Explode - Furt hovorím iba o kladných návrhoch tak je tu jeden, ktorý máme aj na Funu.. Darček pri zobratí exploduje.. Kedže sa všade tie darčeky "Huntia" tak príjemná smrť by bola.???

Dúfam, že som návrhmi aspoň trocha pomohol..

Have a nice day! ??

• To se mi líbí 1
  • Upvote 1

1. Kdyby bylo více VIP na serveru tak by to vypadalo na začátku kola jako artilérie

2. Nevím 

3. Tohle se mi líbí.

4. Lepším lidem dát ještě výhody proti ostatním? No nwm.

5. Muselo by být jen do konce kola jinak by všichni leavnuly.

6. To by neuškodilo.

• To se mi líbí 1
  • Upvote 2

Super, ďakujem za odpovede.. Hej, tá jednotka keby bola a bolo by práve na serveri pár hráčov čo majú VIP, to by teda bola by to "artiléria" ?

Možno tým posledným, mohol byť taký mohutnejší výbuch. Niečo ako keď má na Fun-ku hráč na sebe bombu a vybuchnú všetci v jeho blízkosti ? 

• To se mi líbí 1
  • Upvote 1

1) Ne

2) To by šlo, taková odreagovačka od USP ?

3) Jop

4) Určitě ne, pak nejlepší hráč bude mít všechny bonusy, což je fuj a pak ho nikdo nezabije.

5) WHčko bych asi nechal jen na Funu a nedával bych to vůbec na AIM servery

6) Jop

• To se mi líbí 1
  • Děkuji 1
  • Upvote 1

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

Připojte se ke konverzaci

Můžete nyní zveřejnit příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet přihlaste se nyní pro odeslání příspěvku s vaším účtem.

Návštěvník
Odpovězte na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.