Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

Něco o Mně
Ahoj jmenuji se Nopal je mi 15 let (2005 17.5)

jsem už na střední a studuji tak zvaně "Sport"  Sportovní Gymnázium .
Rád Hraji Tenis a FootBall dále  Počítačový hry a Parkour je mé dětství skáču ho už od svých 12 let. Ve škole jsem průvodcem ve dnu otevřených dveří.  A ještě  k tomu mám 3 a 4 Třídy na hodiny Footbalového kroužku (v době lockdownu ne)

Podmínky.
Proč by jste měli právě vybrat mě?
Občas mě mrzí když přijdu na server a je tam někdo kdo neumí pravidla a není tam žadný admin, hraji velice často na serveri mezi 1 cca H denně až 5 Hodin denně na Jailbreaku Ultimate.
Prime účet mám.
VAC Ban nemám ani jsem nikdy nedostal ban.
Nikde jinde nejsem Adminem.
Mikrofon mám jsem ochotný komunikovat (Cs : go DIscord Teamspeak)
Steam účet https://steamcommunity.com/profiles/76561198957915778/
Pravidla serveru znám a když si nejsem jistý chodím na web si je pročíst.

Plusy :
+Angličtinu docela dokážu plynule ovládat.

• Cookie uzavřel toto téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

O nás

Jeden z předních československých portálů zaměřujících se na oblíbené online hry a provoz komunitních serverů. Máme za sebou již přes 10 let vývoje a spolu s neustále rostoucí komunitou čekáme vždy dychtivě, jaká dobrodružství přinese další den.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Obchod

Náš tým usilovně pracuje, aby vám přinesl jedinečný a zábavný obsah. Nákupem kreditů, prémiových předmětů a dalších položek nás motivuje a podporujete k vytváření většího a kvalitnějšího obsahu.

Navštívit Obchod

Partneři

Out of Reality nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Úvodní stránka
Prohlížet
Máte již účet? Přihlašte se
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.