Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

Něco o Mně
Ahoj jmenuji se Nopal je mi 15 let (2005 17.5)

jsem už na střední a studuji tak zvaně "Sport"  Sportovní Gymnázium .
Rád Hraji Tenis a FootBall dále  Počítačový hry a Parkour je mé dětství skáču ho už od svých 12 let. Ve škole jsem průvodcem ve dnu otevřených dveří.  A ještě  k tomu mám 3 a 4 Třídy na hodiny Footbalového kroužku (v době lockdownu ne)

Požádal bych si Admina na Jailbreak Ultimate.
Proč by jste měli právě vybrat mě?
Občas mě mrzí když přijdu na server a je tam někdo kdo neumí pravidla a není tam žadný admin, hraji velice často na serveri mezi 1 cca H denně až 5 Hodin denně na Jailbreaku Ultimate.
Prime účet mám.
VAC Ban nemám ani jsem nikdy nedostal ban.
Anglický jazyk docela plynule ovladám.
Nikde jinde nejsem Adminem.
Nejsem Toxic 🙂.
Mikrofon mám jsem ochotný komunikovat (Cs : go DIscord Teamspeak)
Steam účet https://steamcommunity.com/profiles/76561198957915778/
Pravidla serveru plně znám.

před 36 minutami, Nopal napsal:

Něco o Mně
Ahoj jmenuji se Nopal je mi 15 let (2005 17.5)

jsem už na střední a studuji tak zvaně "Sport"  Sportovní Gymnázium .
Rád Hraji Tenis a FootBall dále  Počítačový hry a Parkour je mé dětství skáču ho už od svých 12 let. Ve škole jsem průvodcem ve dnu otevřených dveří.  A ještě  k tomu mám 3 a 4 Třídy na hodiny Footbalového kroužku (v době lockdownu ne)

Požádal bych si Admina na Jailbreak Ultimate.
Proč by jste měli právě vybrat mě?
Občas mě mrzí když přijdu na server a je tam někdo kdo neumí pravidla a není tam žadný admin, hraji velice často na serveri mezi 1 cca H denně až 5 Hodin denně na Jailbreaku Ultimate.
Prime účet mám.
VAC Ban nemám ani jsem nikdy nedostal ban.
Anglický jazyk docela plynule ovladám.
Nikde jinde nejsem Adminem.
Nejsem Toxic 🙂.
Mikrofon mám jsem ochotný komunikovat (Cs : go DIscord Teamspeak)
Steam účet https://steamcommunity.com/profiles/76561198957915778/
Pravidla serveru plně znám.

• Administrátor

Nikde nevidím kolik máš nahráno celkem hodin?

Pokud si žádost dělal dle předlohy, tak tu chybí jeden zásadní bod :

Citovat
  • Mít na serveru nahráno minimálně 80 (JB 150) hodin. Čím více, tím lépe.

Je možný že na serveru hraješ dlouho, ale všiml jsem si tě tak před čtyřmi dni a podle toho nedokážu nic usoudit (možná si hrál pod jiným nickem).

V tom případě se zaměřím na žádost a podle té ti budu muset dát NE. Žádost mi přijde odbytá a neupravená.

😕 

• Děkuji 1

sody

Maty mé jméno je od 11 let Nopal
jenom teď jsme měl Pod čínským názvem Nopal 
ale historie začátku je Nopal ( The Nopal )
Taky je ted možné že jsme měl Dad of nonly prootže trolíme hry.

Sody ano je neupravená protože kompletní verze není uložena nevím co se stalo ale klidně pak mohu sem doposlat kompletní verzi 

Upraveno uživatelem Nopal

Příště, když chceš svůj příspěvek upravit tak nezakládej zbytečně další téma. Stačí kliknout na 3 tečky u příspěvku a dát upravit.

Nick Nopal mi nic moc neříká, jen vím, že tě tam potkávám max tak poslední 3 dny. Dad of nonly taky. Žádost se mi moc nelíbí, rozhodně sis na ní mohl dát více záležet. Na 15 za mě nezníš. Dávám ti NE.

Upraveno uživatelem Kebabíno

bored the grinch GIF by The Good Films

-.-

Zdravím Nopale, začnu asi takhle. 

1. Žádost je otřesná, máš tam dost gramatických chyb a je vidět prostě, že sis o ní nedal záležet.

2. Přestože si pamatuji jméno "TheNoPal" a věřím, že tam určitě dost hodin máš nahratých, nikdy jsem neviděl, že bys 

ses snažil sehnat admina na server, jak do /report hráčů, tak normalně přes steam.

3. Je ti 15 let, admin je na JB serveru bohužel od 17 let.

4. To jak si napsal, že na serverech nebývá admin, je dost velká lež - Gothay, Kebabino, KingPin a další admini tam jsou skoro furt.

5, Nemyslím si, že plně ovládaš pravidla, když už nikdy jsem tě neviděl v CT simonovat.

6. Nedokážu si představit, že bys dokázal uhlídat server s funkcí administratorského postavení.

Moje rada je: Nahraj tam hodiny, ukazuj se před adminy, hraj v CT a možná příště změním názor. Za mě máš NE.

Přeji hezký zbytek dne. 

Twistík🌪️

Upraveno uživatelem Twista
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

O nás

Jeden z předních československých portálů zaměřujících se na oblíbené online hry a provoz komunitních serverů. Máme za sebou již přes 10 let vývoje a spolu s neustále rostoucí komunitou čekáme vždy dychtivě, jaká dobrodružství přinese další den.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Obchod

Náš tým usilovně pracuje, aby vám přinesl jedinečný a zábavný obsah. Nákupem kreditů, prémiových předmětů a dalších položek nás motivuje a podporujete k vytváření většího a kvalitnějšího obsahu.

Navštívit Obchod

Partneři

Out of Reality nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Úvodní stránka
Prohlížet
Máte již účet? Přihlašte se
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.