Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
Ejdyy

Žádost o Admina - Ejdý

Recommended Posts

Zdravím, chtěl bych zažádat o admina na vašem 🔥 AIM Ultimate | AK/M4 Shootout, USP Ultimate | USP Infinity, AWP Server | Sniper War 🔥
1) Adam Bábovský 
2) Je mi 18 let ( 26.8.2000 ) 
2) Žádný ban jsem nikdy nedostal, jak na komunitních mapách, tak ani VAC 🙂 ( Myslím si, že dokážu vyjít s každým, když to není teda nějaké poleno  🤣 )
3) Na serveru dá se říci že trávím hodně času, nejvíce času však trávím na M4/AK 🙂  Už jsem tam pořádal pár soutěží o VIP , například kdo bude mít nejvíce kilu, takže si myslím že tam bych mohl mít dobré ohlasy. 
4) Něco o sobě ? Dobrá. 
a)
Aktuálně pracuji v Bohemia Energy jako Energetický poradce. 
b) Koníčky? Určitě moje mezi záliby patří CSGO, Pozemní hokej a taky samozřejmě chodím rád kalit s kamarády 🤣
c) V Budoucnu bych určitě chtěl posunout v csgo o něco víš. Určitě bych chtěl zkusit různé bootcampy, MČR atd 🙂  
5) Podmínky od Vás.
A) Věk - ✅
B) Bany - 0 ✅
C) Nahrané hodiny na serveru - dohromady na všech serverech tak 130 ❌
D) Admin - Nikde jinde ✅
E) Mikrofon - Funkční, rád pomůžu lidem když nevědí například jak nastavit skiny, příkazy, jak reportovat. ( Upřímně kvalita mikrofonu, není nejlepší už jedou nové sluchátka ) ❓
F) Steam ID - https://steamcommunity.com/id/babovka  cca 2,5K hodin. 
G) Prime - ✅
H) Jazyky  Čeština ✅Angličtina dorozumím se ✅Němčina, jakžtakž bych se taky dorozuměl ✅   +  .Chodím na doučování Španělštiny.

CH) Programy VHE ❌😏,  Blender ❌ Crowbar částečně ❓😌

EDIT: 
Proč já bych měl být Admin? 

Admin bych chtěl být proto, že si myslím že od té doby co je csgo FREE TO PLAY, tak hodně lidí začalo hackovat zkoušejí to, protože vědí že když dostanou VAC mohou si založit nový účet. 
Tím podle mě přibylo 2x tolik hackeru. 
Rád bych chtěl servery na FUN PLAY těchto hackerů vyvarovat. 
Již několikrát se mi stalo například na M4/AK že tam byl týpek steam lvl 0, na CSKU nahráno 3 hodiny a honil si tam ego, AB a WH do toho byl toxic. 
Když tady tací hráči budou, tak lidi přestanou chodit na FUN PLAY a servery upadnou. 
Přesně těchto hráčů bych chtěl servery vyvarovat. 

Takže asi tak :)

To bude asi všechno, pokud by tě něco zajímalo více, můžeš se ptát rád odpovím 🙂 
Necht se Vám daří a cinkají Vám tam hlavičky! ❤️
S pozdravem Ejdý:) 

Upraveno uživatelem Ejdyy

Ahoj Ejdý 

+věk

+jazyky

+aktivita

+žádost

+pravidla

-nerozepsal jsi se proč by si měl být admin

-hodiny

za mě ANO

před 20 minutami, The Best SILVER [CZ] napsal:

Ahoj Ejdý 

+věk

+jazyky

+aktivita

+žádost

+pravidla

-nerozepsal jsi se proč by si měl být admin

-hodiny

za mě ANO

Nejdříve bych Ti chtěl poděkovat za Ano, díky! 

Určitě to napravím, jak jsem již psal. 
Admin bych chtěl být proto, že si myslím že od té doby co je csgo FREE TO PLAY, tak hodně lidí začlo hackovat zkoušejí to, protože vědí že když dostanou VAC mohou si založit nový účet. 
Tím podle mě přibylo 2x tolik hackeru. 
Rád bych chtěl servery na FUN PLAY těchto hackerů vyvarovat. 
Již několikrát se mi stalo například na M4/AK že tam byl týpek steam lvl 0, na CSKU nahráno 3 hodiny a honil si tam ego, AB a WH do toho byl toxic. 
Když tady tací hráči budou, tak lidi přestanou chodit na FUNPLAY a servery upadnou. 
Přesně těchto hráču bych chtěl servery vyvarovat. 

Takže asi tak 🙂 

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.