Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
Linxx04

Žádost o Admina - JB , Linxx04

Recommended Posts

Ahoj jmenuji se Jakub Luxa. Na steamu jako Linxx04.

Rád bych se stal adminem  a serveru JB1.

Na serveru mám nahráno celkem cca 500 hodin.

Je mi 15 let . 

Ban jsem dostal pouze jeden a to gameban za údajný externí program. Na funplay jsem dostal také 1 ban za údajný externí program. Ale to bylo dávno .... Tedy bylo to na druhém účtě takže nwm zda se to má počítat.

Adminem nejsem nikde jinde. A rád komunikuji s ostatními. Tedy pokud nejsou otravní.

Pravidla serveru umím velice dobře skoro až nazpamnět.

Mikrofon mám funkční a nový.

Rád bych byl zvolen adminem ,abych se zbavil lidí co porušují pravidla či používají cheaty. Hraji na JB každý všední den a potkávám hackery a lidi co neumí pravidla, docela mě to irituje. 

Umím zacházet s blendrem a dokázal bych i něco naprogramovat. Mám zkušenosti s Unreal Enginem 4 ,Blendrem ,SketchUpem a s 3DMaxem

Prime účet - budu mít během měsíce.

Ovládám jazyky. Angličtinu a trochu němčinu poté javu a trochu C++

Steam účet : https://steamcommunity.com/id/JakoubekLinxx04/

Upraveno uživatelem Linxx04
Pár věcí jsem zapomněl.
  • Upvote 2

před 15 hodinami, Karn napsal:

kontaktuj mne někdy večer na discordu

Hele po dlouhou dobu někdy večer nebudu moci . Bylo by vhodné někdy kolem 16:00??

před 2 hodinami, Linxx04 napsal:

Hele po dlouhou dobu někdy večer nebudu moci . Bylo by vhodné někdy kolem 16:00??

Bohužel v u dobu jsem obvykle zaneprázdněn. Ted s picházejícím létem se dostávám domů často až kolem 21:00 

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.