Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
ℂ ℝ 𝕐 𝔹 𝔸 𝔹 𝕐

Žádost o adminská práva na AWP server

Recommended Posts

Ahojky ve spolek, rád bych zde znovu nahodil svou žádost o odminská práva na AWP server.

Tedy......

Žádost nahazuji znova z důvodu nesplněných podmínek (přesněji málo nahraných hodin, nyní 130+h) nyní však splňuji snad všechny požadavky, tak snad to vyjde.

jmenuji se Jakub Bartoň a měl bych zájem o adminská práva. Krátce o mně. Jsem 20-ti letý muž, momentálně student VŠB-TU Ostrava🎓 obor Požární ochrana a bezpečnost průmyslu🚒.

Žiji v Moravskoslezském kraji, konkrétně v Novém Jičíně. 

Proč žádám o práva? Jelikož při nástupu do zaměstnání mi při zdravotních testech zjistili vážnou nemoc, z toho důvodu nemohu nastoupit a musím podstupovat chemoterapii. Tudíž teď mám více volného času a jelikož chodívám hrát na Váš AWP server, tak mě napadla tato možnost se stát adminem, jelikož teď jsem na serveru docela často a neskutečně mě to baví, také mám u Vás zakoupené VIP.

Zkušenosti s programy, které zmiňujete, tak nemám takřka žádné, ale pokud bude potřeba, nevidím problém se zaškolit, ČAS NA TO MÁM!!!

Komunikace jak ve hře, tak TS nebo DS mi nedělá problém a rád si pokecám. 💆‍♂️

BAN jsem dosud nedostal žádný ani na jednom z Vašich serverů, takže jsem snad bezproblémový hráč.

PRIME na CS:GO samozřejmost.✅

+Přidávám STEAM profil, kdyby něco⏩ https://steamcommunity.com/profiles/76561198443696301/

Snad splňuji veškerá kritéria, tak snad se mi dostane přívětivé odpovědi. Děkuji mockrát.

S pozdravem Bartoň Jakub

Ahoj

Pěkná žádost, podmínky splňuješ. Ze serveru tě znám a jsi v pohodě. 

ANO

Hodně štěstí a zdraví přeje domino___69.

• Děkuji 1

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.