Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
&xn#4799

Žádost o Admina - awp servery

Recommended Posts

Zdravím, Jmenuji se Dominik

Nick ve hře : &xn (xenn)

Momentálně mi je  15let (22.9. 2003)

S adminy si udržuji celkěm dobrý vztah a doufám, že bude i nadále -  ( ovšem sever by potřeboval, spíše aktivní adminy, proto jsem ochoten udělat proto vše) 🙂

Pocházím z Královehradeckého kraje - přesněji (Rychnov nad Kněžnou)

Mezi mé záliby patří : Hraní fotbalu a pc her, samozřejmě nesmí chybět ani ten poker :D. V poslední době trávím čas spíše na awp serverech, kde vládne převážně dobrá nálada a tak nečekám a zapojím se do konverzace též.

Proč se hlásím na post admina : Hlásím se, protože jsem dost aktivní, sice mám jen nahráno zhruba (cca 120h). Kvůli komplikacím, které se mi bohužel naskytly , jsem musel řešit potíže s ip banem na svém prvním učtu, kde jsem hrával na vašem serveru poprvé s cca 300h+. Je to opravdu zdlouhavé, takže bych to rozhodně vysvětlil na discordu. Teďka ale zpátky k mému "proslovu" :D, chtěl bych hlavně zamezit nepořádkům, vulgárním slovům, které mi teda občas vylétnout také z úst ( ovšem snažím se to krotit, protože jak víme na serveru hraji také malé děti). 

Zkušenosti s programy bohužel nemám,  jsem samozřejmě ochoten se s nimi naučit 🙂

Mikrofon mám funkční a chuť komunikovat, když je potřeba mám.

Nikdy jsem ne nepokoušel o žádné podvody, ani jsem o ně neměl zájem. ( vrátil bych se zpátky, abych vysvětlil ten ip ban, ale mohu dodat na discodu nebo na jiném komunikační aplikaci 🙂

Mezi moji jazykovou zásobu patří převážně  : Anglický jazyk, umím také lehce Německy a Rusky

Prime účet vlastím ( rank- mg ) 

Hlásím se na awp servery.

Moc předem děkuji za okomentování, za váš čas a ochotu

Děkuji s láskou

&xn. 

• Upvote 1

Ahoj dominik 

Poznáme sa dlho pametam si ta aj s minuleho učťu ael podme rovno k žiadosti.

+ aktivita vidim ta tam každý deň

+ niesi vulgarný rad sa zapajas do rozhovorov

+vek

+jazyky 

= menši neutral za tie hodiny ale to sa samozrejme dobehne ked si mal aj minulý učet

+žiadosť je pekná prehladná 

Za mňa máš Velké ANO.

Xenisko,

Keď ťa vidím na serveri, správaš sa normálne a pomáhaš sem tam ľuďom. 300+ hodín je  veľké a myslím, že si dobrým kandidátom na post ADMINA.

Vek 15 rokov. Si za hranicou ale spĺňaš to. Podľa tvojich vyjadreniach a správaní nevyzeráš na ,, usoplené 15 ročné decko" ako poniektorí, ktorí si hlásili žiadosť o Admin práva.

Žiadosť je pekné spracovaná a dal si si záležať čo je fajn +

Poradím ti teda. Pokiaľ zvyšní ADMINI a hlavne vedenie potvrdí tvoju žiadosť nauč sa dobre pravidlá a príkazy servera. 

ÁNO ✔️

Ahoj Xenisko.. xD Tvoje žádost se mi líbí a přijdeš mi v pohodě co tě takhle zatim znám .. nálady ok, chování tím pádem taky.. Dle mého názoru vhodný kandidát na žádost o připojení do A-Teamu

+vse už bylo řečeno..jen souhlasím.

Za mě ANO

Dobrý den, Pane Dominiku.

Souhlasím se vším co napsali ostatní členové A-Teamu, takže nevidím žádný problém a důvod, proč by jsi zrovna ty nemohl být v našem FunPlay A-Teamu.

Za mě taktéž ANO 

!! Adminů není nikdy dost !!

Kontaktuj mne příští týden na discordu. Domů přijedu až 14.6  pak se domluvíme

Ahoj karne 😄

Předem bych chtěl moc poděkovat všem adminům, kteří se tu vyjadřili a zhodnotili moji snahu a výtvor 🙂  

Teďka teda zpět k tobě Karne  :  14.6 nemám zase čas já, takže se ti potom ozvu v nějaké době, mám pocit že tu nebudu ani na víkend. Takže ti napišu možná až další týden, podle toho jak to stihnu...

Díkec kluci/karne love GIF

&xn

• Upvote 1

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.