Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
♔GシD♔

Žádost o Unban

Recommended Posts

Stalo se to na : Jailbreak Ultimate 

Jaký admin mě zabanoval : Nevím

Odkaz na můj Steam profil : https://steamcommunity.com/profiles/76561198443190298

Důvod banu : Urážení ostatních hráčů 

K banu bych se chtěl vyjádřit : Ban jsem dostal právem ale Simon nesimonoval, neuměl pravidla, a nevědel jak to funguje. Říkal jsem mu že se sotva nadechne a neurážel jsem jen já ale i ostatní. Mám demo které mohu zaslat.

Zdravím,

Ban šel na moje jméno, jelikož ještě nemám práva na serveru, ale jinak tě banoval Oliver. A teď celkově k tobě... tvoje chovaní na serveru je otřesné, nadávky, urážky, spamování.

Ban jsi dostal ty a pár dalších lidí, kteří buď dostali také ban za vulgaritu, neznalost pravidel, MFK.

Jak jsem již psal, tak Oliver tě zabanoval, ale tento ban jde na moje jméno, protože jsem ho o to požádal. Ban jsi dostal včera, a myslím že jen na 30 minut maximálně na jednu hodinu, takže ban už by jsi mít neměl, permu jsi nemohl dostat, to by jsi musel mít AB, WH, SPIN. 

Unban bych ti povolil pod podmínkou, že se uklidníš ve výrazech, chovaní.

Odemě to je jinak vše.

Fresh

Takto. Den předtím jsem tě varoval ať se chováš k ostatním hráčům s respektem. Ne, že se jim budeš vysmívat či je jakkoliv urážet. Byl jsem zavolán na server, že tam dělá někdo bordel a heleme se kdo to byl, zase ty. Ban je právem, unban nepřipadá v úvahu.

• Haha 1

Ban jsi dostal na 2 dny, admini již zmínily vše podstatné. 

Pokud chceš dřívější unban, tak můžeš kontaktovat gamera na discordu a dohodnout se nějak s ním.
LOCK

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.