Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
saik

ADMIN REQUEST | Fun Ultimate | FunMod v1.9

Recommended Posts

Čaute , Volám sa Šimon v hre ako saik. V Decembri som mal 15 , na csku ani na žiadnom inom servery nemám BAN. Na servery mám nahraných 302 hodín . Na žiadnom servery alebo inde niesom adminom. Som oboznámený s podmienkami , pravidlami aj príkazmi. Mám funkčný mikrofón a rád s ľuďmi komunikujem. Chcel by som sa stať adminom na servery : Fun Ultimate v1.9 . Dôvod je ten , že nedávno valve ponúkol CSGO zadarmo , tým sa zvýšil počet cheatru a taktiež sa server stal medzinárodným čím sa zvýšil počet hráčov aj percentuálna hodnota cheatru.  A takto by som chcel uchrániť server pred cheatermi aby ostatným hráčom sa neznechutil tento server kvôli cheatrom.  Mám prime účet. 😎

+ vo voľnom čase hrajem na klavíri no väčšinu svojho času venujem csku a hlavne tomuto serveru. 

+ ovládam 2 cudzie jazyky a to ANGLIČTINU , NEMČINU 😁

Dúfam , že sa Vám bude páčiť môj Request na admina . 

S pozdravom Šimon. 😄

https://steamcommunity.com/profiles/76561198365995782/

Ahoj Šimone

- Když jsem tě viděl na funech , tak jsi nebyl moc komunikativní s hráči.

+ věk

+ aktivita

- žádost se mi osobně vůbec nelíbí.

Za mě tedy NE.

Zdravím tě Šimone.

+/- Zdá se mi že až v poslední době začínáš komunikovat s ostatními hráči

+/- Věk

+ Aktivita 

- Žádost se mi vůbec nelíbí a připadá mi že je napsaná dost narychlo

Dám ti šanci a dam ti ANO. 

Adminů není nikdy dost. 

S pozdravem

Dave.157

Ahoj Šimone,

co se týče mého vyjádření, tak jsem na tebe ještě nenarazil, ale to bude tím, že většinu času trávím na M-RESETU. Tudíž nemohu posoudit tvou aktivitu a komunikaci s ostatními hráči ( To mohou posoudit ostatní ADMINI ). Ale co se týče věku, tak jej splňuješ, společně s nahranýma hodinama. A v poslední řadě je tu samotná ŽÁDOST, která svým vzhledem spíše odrazuje od čtení a věnování jí pozornosti.

Za mne menší ANO, protože jak psal Dave, "Adminů není nikdy dost."

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.