Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
V3sel

ŽÁDOST O ADMINA

Recommended Posts

Ahoj všichni rád bych se zeptal ,jestli bych mohl dostat názor na to jestli bych měl šanci dostat admina (academika) na jb. Vim že pravidla umím dost dobre takze problem nevidím, je mi 15 let ja vim že je minimální věk 17, ale chci alespoň názor, dostal jsem jeden CT ban za to že jsem řekl běžte na čáru potom sem dal bod na zed´ co byla vedle a řekl jsem doplňujte blíže k mému bodu a potom sem zabil ty co stály na čáře a nechal jsem ty co šli k tomu bodu já vím byla to chyba ,ale chybami se člověk učí takže jsem ponaučen a už se to nebude opakovat ješťe jsem dostal mute od gamera za že jsem spamoval MIK když mi ho SIMON nechtěl dát ale ten MIKROFON jsem chtěl použít na to abych řekl že má mluvit jen SIMON ,protože tam mluvilo asi 5 lidí najednou tak nebylo nic rozumět, na JB serverech mám nahráno okolo 400 hodin nikde jinde admina nemám, mikrofon funkční mám a komunikovat se mi chce až moc rád pomáhám lidem co sem přijdou poprvé nebo když někdo něco nevi tak vždy když mohu tak se snažim vysvětlit co se stalo nebo nějak pomoci a navíc mi tento server FUNPLAY přijde jako fakt bezvadnej tak mu chci pomáhat se zdokonalovat a chci ,aby tady hrálo co nejvíc lidí . Rád bych se stal adminem (akademikem) na JB hlavně na JB2 tam mám nahráno okolo 340hodin a PRIME ÚČET samozřejmě mám, popřípadě trošku znám RUŠTINU a trochu víc  ANGLICKÝ jazyk a jak už jsem napsal mám chuť komunikovat s lidmi radit jim a pomáhat když něco neví takže kdyby to nevyšlo tak bych alespoň poprosil názor na mou osobu budu rád i za negativní názory a jak tam jsou ty programy tak s těma zkušenosti nemám, ale když bude potřeba tak se na ně pokusím zaměřit a naučit se je ovládat, mockrát děkuji za to že jste měli ochotu si to moje "umělecké dílo" přečíst až sem, a jestli jsou tam někde nějaké hrubky tak se za ně omlouvám psal jsem to rychle , steam profil je zde V3sel CZ♂♫☺ https://steamcommunity.com/profiles/76561198258448812/

Upraveno uživatelem V3sel

Něco málo o mě jmenuji se Martin je mi 15 let chodím do 9 třídy zš hraju tenis a mam rád sportovní aktivity na na funplay serverech nahraji 2-3 hodiny ve školni den a jinak kolem těch 3 hodin nejvic mě bavi jail break nebo usp-s žiju v Olomouckém kraji ve městě Šterberk cs:go mě nehorázně baví a tak nějak no.

Ahoj V3sele,

První si zde shrneme plusy

+Aktivita

+Komunikace

+Znalosti z jazyků

+Přijdeš mi jako produktivní CTčko

Mínusy

-věk

-žádost (Mohl jsi ji udělat přehlednější)

+-Chvaní

+-Pomáhat jsem tě moc neviděl, ale zaměřím se na tebe.

Ale jinak máš za mě Neutrální , ty mínusy jsou takové drobnosti, ale také to nezáleží na mě, ale také i na ostatních.

- Hraješ dlouho

- Ovládáš jak takž hru

- hrozná žádost

- věk

Na post admina bych si pořád představoval méně mínusů. Zkus to za 2 roky. Za mě NE.

A co když udělám lepší žádost?? změnily by jste něco  

Upraveno uživatelem V3sel

před 10 minutami, V3sel napsal:

A co když udělám lepší žádost?? změnily by jste něco  

Pokud by vedení nemělo problém tak bych možná souhlasil s akademikem, ale víc určitě ne vzhledem k tvému věku. Ale ta žádost je fakt příšerná

Nebudu rozepisovat, co psali mojí kolegové, souhlasím se vším, co napsali.

Ale, nechápu, co nerozumíte na větě: ,,Akademiky si admini vybírají sami." To neznamená, že si musíte požádat o admina a pak se ptát na akademika nebo rovnou v žádosti, jestli byste nemohli být, apod. Nechápu tomu.

NE

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

Njn risknul jsem to napsat takhle a asi to moc nevyslo uprimne a s tvym nazorem naprosto souhlasim

za mne 100% NE, ikdyž na jb admina nemám, tak jsem tě tam párkrát viděl, a nějak extra si v pravidlech jistý nejsi, a ten věk taky nic moc na jb takže NE

• Downvote 4

V 20. 5. 2019 at 22:34, Filip Pecháček napsal:

za mne 100% NE, ikdyž na jb admina nemám, tak jsem tě tam párkrát viděl, a nějak extra si v pravidlech jistý nejsi, a ten věk taky nic moc na jb takže NE

Promiň, ale můžu se tě zeptat kdy jsi mě naposledy viděl protože pravidla umím dost dobře a navíc na JB2 nechodi skoro žádný admin takže další důvod proč bych se chtěl stát aspoň tím akademikem

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.