Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
Kawasaki

Žádost o Unban

Recommended Posts

• Na jakém serveru jste dostaly BAN/MUTEAWP Server | Sniper War
  • Jaký admin vás banoval/umlčel - Asi SMAC nebo co máte za Anticheat
  • Odkaz na váš Steam profilhttps://steamcommunity.com/profiles/76561198936543742/ Toto je steam účet na kterém jsem dostal ban, https://steamcommunity.com/profiles/76561198936543742/ toto je můj main 
  • Napište jak se to stalo a kdy - Hraju si s kamarádama a najednou kick tak se napojim zpátky hraju asi 5 minut a pak ban přitom žádný extrení programy nemám. Jenom jsem k tomu poslouchal písničky z TeamSpeaku tak nevím čím to může být. Doufam že se to dá nějak vyřešit.
  • Předem Děkuji.
  • Kawasaki

Poslal si 2x stejnej steam účet a ještě mi napiš, proč by jsi hrál na druhém CS:GO účtu, kde máš jen pomalu 13hodin, než na svém mainu na funplayi?

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

Kaⱳaꜱaĸȋ伝説 Ξ (STEAM_1:0:488139007) [Non-Prime] detected for 3 tick perfect shots.

Kaⱳaꜱaĸȋ伝説 Ξ (STEAM_1:0:488139007) [Non-Prime] was detected for failing checks on convar sv_cheats. [result Not Found | CompType: replicated | cvarValue ** | value: 0 | value2: **] (Banned)

Ban máš skutečne od anticheatu. Měl jsi společne s csgo spuštěný program který ti ovlivňoval soubory ve hře .

Pokud máš zájem, můžeš si unban u gamera koupit. Jinak jsou bany od anticheatu testované a konečné.

Připojte se ke konverzaci

Můžete nyní zveřejnit příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet přihlaste se nyní pro odeslání příspěvku s vaším účtem.

Návštěvník
Odpovězte na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.