Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
DanRub

Žádost o admina

Recommended Posts

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli bych nemohl dělat u vás admina. mám s tím zkušenosti z pár serverů ale tam už admin nejsem protože v pravidlech máte že nesmím být nikde jinde. Sice mi není 15 let je mi 13, ale podle mně s tím mám celkem zkušnosti. Pravdě podobně na tom nemám ani 80 hodin ale každej den jsem teďka aktivní tak 2 hodiny. z jinýma jazykama mám trochu problém protože ovládám jen angličtinu a to jen trochu. 😞 ale i tak na jiných serverech říkali že jsem v pohodě admin, a že je škoda že jsem odešel.  tak si zkuste promyslet jestli mně vezmete nebo ne. (ale spíš ne protože nesplňuji požadavky 😞)

Díky za čas. 

pozdravem DanRub

Ahoj DanRub

-nenapsal jsi kde chceš být admin ani nevíš přesný počet hodin. 

-věk 

-není tu tvůj steam 

-nic o sobě jsi nenapsal 

-žádost bídná

-cizí jazyky. 

NE

- Ani neví, na jaký ze serverů admina chce

- Neviděl jsem ho nikdy na serveru

-Neposlal odkaz na profil

-Nesplňuje ani jednu podmínku, podle toho, co tu píše

Hochu, rozmysli si, proč bys měl mít u nás admina, nahraj potřebné hodiny, a za 180 dní si dej novou, lépe vypadající žádost, v tomto se ani nedá pořádně orientovat. Za mne NE

Důvody napsali kolegové.. hlavně věk nemáš... a pošli mi do PMky, na jakým portálu si byl.

NE

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.