Jump to content

Žádost o admina

DanRub
 Share

Recommended Posts

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli bych nemohl dělat u vás admina. mám s tím zkušenosti z pár serverů ale tam už admin nejsem protože v pravidlech máte že nesmím být nikde jinde. Sice mi není 15 let je mi 13, ale podle mně s tím mám celkem zkušnosti. Pravdě podobně na tom nemám ani 80 hodin ale každej den jsem teďka aktivní tak 2 hodiny. z jinýma jazykama mám trochu problém protože ovládám jen angličtinu a to jen trochu. 😞 ale i tak na jiných serverech říkali že jsem v pohodě admin, a že je škoda že jsem odešel.  tak si zkuste promyslet jestli mně vezmete nebo ne. (ale spíš ne protože nesplňuji požadavky 😞)

Díky za čas. 

pozdravem DanRub

- Ani neví, na jaký ze serverů admina chce

- Neviděl jsem ho nikdy na serveru

-Neposlal odkaz na profil

-Nesplňuje ani jednu podmínku, podle toho, co tu píše

Hochu, rozmysli si, proč bys měl mít u nás admina, nahraj potřebné hodiny, a za 180 dní si dej novou, lépe vypadající žádost, v tomto se ani nedá pořádně orientovat. Za mne NE

• Karn locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.