Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
Web se momentálně předělává, tak se mohou na webu vyskytovat chyby.

Recommended Posts

Dobrý den, poslední dobou na serverech JB vidím nízkou aktivitu adminů. pls fix

Čím dál tím více hráčů dělá blbosti, FK jen tak za nic, větší toxicita než já za celou dobu, urážení adminů včetně Gamera je tu na denní bázi. proto mě to tak vadí

Odpovědi co by tu na 100% byly

Nemáme moc času, máme nějaké povinnosti: Všichni jste psali jak každý den dáte min. jednu hodinu denně, adminů je tady 20+ Dříve jste hlídali 2 servery napohodu a teď máte menší aktivitu jen na jednom? wtf

Tak natoč demo: do konzole "record demo" nefunguje pokud ano, rád se přiučím, ale mě třeba nejde a externí programy nechci stahovat kvůli výkonu atd.

Existuje jedna věc jménem OBS, klikneš a natáčíš: Výmluvy... a řešíme tu vaší aktivitu, ne to, že nenatáčím dema.

Další výmluvy bla bla bla......

Řešení: Nevím, co takhle si udělat rozvrh že každý den, každou hodinu bude mít povinnost jít na server podle rozpisu atd. Ale to je vaše věc no:) a delší bany pro ty borce co to dělají, já jsem nikdy takto cíleně netrollil a i tak jsem dostal 168hod za 1kill, dávejte jim permu za toto,  Ať se kupují unbany, s abyste měli i nějakou radost když se zvýší přijmy

Děkuji všem za vyjádření a kdyžtak napiště výmluvy proč to nejde, díky:) Ted

(Úprava= všechny vulgární slova vymazány)

Upraveno uživatelem Ted535cz
  • Haha 1
  • ... 9

• Administrátor

Zdravím,

Na většinu otázek jsi si odpověděl sám, tak nechápu to, co tu píšeš.

Pokud si myslíš, že by jsi práci admina zvládal skvěle, byl jsi tam denně 8 hodin, proč ještě nemáme tvou žádost na foru?

Zbytečnost.

(Teď takové menší upozornění pro tebe. Pokud neuklidníš své vyjadřování na webu budeš za to potrestán.)

• Upvote 3
  • Downvote 1

• Administrátor

Zdravím, mně dostává že to píšeš zrovna ty, kterej tam dělá neustále blbosti buď tám dáváš fk co vím tak i mfk, hraješ si a prostě si děláš co chceš.. a vynech prosímtě těch nadávek pro příště..

Ano jak psal Cookie na většinu otázek si odpovídáš sám a natačet to můžeš přes  Win + G nebo přeš nějaké programy..

@Cookietady ten ted535 má zakázáno si požádat dokud mu to nepovolím, to co dělal on to ví sám... 🙂

Upraveno uživatelem [D]!a
  • Haha 1
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Děkuji moc fokumiiimu za odpověd, moc si toho vážím.

@Cookie *nechápeš o čem píšu* Upozorňuji a zároveň si stěžuji na vaší neaktivitu.

@[D]!a K tobě mám fakt hodně věcí 

Ano jak psal Cookie na většinu otázek si odpovídáš sám a natačet to můžeš přes  Win + G nebo přeš nějaké programy..    Tak seš....? Protimluvíš si v jedné větě...? wtf

mně dostává že to píšeš zrovna ty, kterej tam dělá neustále blbosti buď tám dáváš fk co vím tak i mfk, hraješ si a prostě si děláš co chceš..    trochu si tu větu rozebereme...

dělám tam neustále blbosti... (dělám si tam co chci) Naprostá hnusná lež proti mé osobě.

FK, ano dávám tam fk, ale nemám problém dát hned vd a hráčovi se upřímně omluvit a k tomu fk za který jsem dostal 168hod Myslím si že jsem si to nezasloužil, ale dostal jsem. bru to

MFK CO TAK VÍŠ??? TY VÍŠ LEDA TAK sprosté slovo, PROTOŽE TO CO JSI NAPSAL ŽE DÁVÁM MFK JE NAPROSTÝ sprosté slovo A VELKÁ LEŽ, OVĚŘUJ SI NFORMACE ALESPOŇ DEMEM sprosté slovo

ano, za ty nadávky se omlouvám

@Kebabíno@spanky @M A T Y máte nějaký důvod že reagujete hovnem?  zrovna vy jste ti, co mají mít aktivitu

• ... 4

• Administrátor

Dobře nebudeme tu začínat už dávno uzavřenou věc. Hlavní důvod toho to témata jsem vyřešily naši odpověď máš. A Tede davej pozor na serveru jak se chováš atd 🙂 víme jak jsme to museli vyřešit minule.
Lock.

• Upvote 1

• Moderátor

Co ty píšeš o spankyho aktivitě? Co si bereš do úst nejaktivnějšího admina? Co ty víš o aktivitě adminů na ostatních serverech? Začni už prosím přemýšlet nad tím co napíšeš! Stěžovat si na ostatní, a přitom má sám máslo na hlavě. 

Dnešní generace je opravdu neuvěřitelná. Už aby Vám začala škola... 

Přeji hezký den

• To se mi líbí 2
  • TOP 3
  • Upvote 1
  • Downvote 1

• Administrátor
  • Solution
Citovat

urážení adminů včetně Gamera je tu na denní bázi

Nevidím nikoho urážet adminy, pokud by to tak bylo dostali by mute či silent. A to, že gamerovi napíšou, že je špek nebo něco takového, tak ne každý si hned vše bere osobně a myslí to vážně.

Citovat

: Všichni jste psali jak každý den dáte min. jednu hodinu denně, adminů je tady 20+ Dříve jste hlídali 2 servery napohodu a teď máte menší aktivitu jen na jednom? wtf

Dovolím si tě opravit. Adminů na JailBreak je přesně 11.

Citovat

do konzole "record demo" nefunguje pokud ano, rád se přiučím, ale mě třeba nejde a externí programy nechci stahovat kvůli výkonu atd.

Existuje nespočet programů, který ti natočí demo i na Low-End PC, stačí využít Google.

Citovat

Výmluvy... a řešíme tu vaší aktivitu, ne to, že nenatáčím dema.

Jsme rádi, že se o nás tak staráš a máš o nás takový zájem.

Nechápu co si chtěl tímhle dokázat, ale budiž. To, že ty si dostával dlouhé bany, tak nebylo jen za jednu věc, ale za věci co se ti nasčítali na serveru za to, co jsi tam občas předváděl.

Jak psal MATY, řešíš spankyho, že oni jsou ti dva co by měli mít aktivitu, ale to, že spanky je na serveru snad každý den už nevíš.:-D

Ale jsem rád, že si se zde po dlouhé době vyjádřil a pobavil. Ať se daří.

• TOP 5
  • Upvote 2

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.