Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
Web se momentálně předělává, tak se mohou na webu vyskytovat chyby.
Korty__

Stiznosti na adminy

Recommended Posts

Na funplay Deagle, atd.. je cim dal vic hackeru, a adminy s tim nic nedelaj kdyz tam nechodi. chodim tam denne, a chci se roztrenovat ci zahrat ale typci tam wall benguji atd... tak proto stiznost.         CHCEME VĚTŠÍ AKTIVITU ADMINU!!                      Nebo pojd na disocord a udelej ze mě ADMINA a budu aktivni jak svina 😄 jsem NOLIFER 

• Haha 1
  • ... 4

• Administrátor
  • Solution

Zdravím tě,

Na našem discordu máš místnost s názvem "report-hrace". Do této místnosti hráči nahlašují prohřešky na serverech.

Tak to prosím používej tak, jak to užívají ostatní hráči, místo toho, aby zakládali tyhle bezvýznamné "stížnosti". 

Děkuji za porozumění. 

LOCK..

• To se mi líbí 2

• Administrátor

Důvod proč zakládáš dva příspěvky? Existuje tlačítko na úpravu článku.

Co tak koukám na discord tak od tebe nevidím ani jedinou zprávu v kanálu #report-hrace. Jak tedy mají admini vědět, že tam je cheater? Nemají čas tam být každý den od rána do večera, mají taky osobní život nebo jsou v práci. Proto existuje tenhle kanál kde hráči reportují ostatní ,kteří dělají bordel.

Pokud si natolik věříš a víš, že na to máš být adminem, tak určitě neváhej si podat žádost o admina. Samozřejmě dle předlohy aby to mělo úroveň.

• To se mi líbí 1

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.