Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
nEscafeX

Žádost nEscafeX

Recommended Posts

• Věk minimálně 15 let. (čím vyšší tím líp) - 14let v prosinci 15let
  • Co nejméně banů. (pokud nějaký máš vysvětli proč si ho dostal) - Zatím žádný ban. 
  • Mít na serveru nahráno minimálně 80 hodin. (čím více tím líp) - Na AWP mám něco 40 + bohužel ale jsem aktivní a na ostatních serverech mám 5h + akorát na Kreedz a na FUN serveru myslím že mám málo. Ale s mojí aktivitou zachvilku dám těch 80hodin 
  • Nebýt nikde jinde adminem. - Nejsem nikde adminem
  • Být seznámený s pravidly a příkazy serveru. - Jsem seznámen s pravidly a příkazama serveru.
  • Mít funkční mikrofon a chuť komunikovat. - Mám funkční mikrofon a mám chut komunikovat.
  • Vybrat server na jakým by jste se chtěli stát adminem. - AWP a AIM server 
  • Napsat pár vět o tom proč právě vy by jste měli být vybráni. - Umím se chovat,hodně komunikuji s hráčema  a jsem aktivní,aktivita na webu. 
  • Odkaz na Steam profil - https://steamcommunity.com/profiles/76561198849791398/
  • + znalosti cizího jazyku - Ano 

+ znalosti v programech VHE, Blender, Crowbar - Budu se teprve učit ve VHE a Blenderu. 

+ Aktivita na webu

+ Stálá komunikace

+ Aktivita na serverech 

+ Dobré chování 

Upraveno uživatelem nEscafeX

-Několikrát jsem tě na serveru vidět, avšak nevzpomínám si, že by jsi používal nějak voice.

-Proč si žádáš teď, když 15ti je až za 2 měsíce?

-žádost přesně podle předlohy, nezajímavá

+ chování

+znalosti

+účení se ve VHE a Blenderu

Zatím je to tak 50:50, v průběhu dalších pár dní se rozhodnu pro tvoje hodnocení, jestli ti to nezamítnou kvůli věku.

• To se mi líbí 1
  • Upvote 1

a dost.png

-věk

Na serverech tě vídávám, ale zase moc si nevzpomínám, že by si mluvil.

Chtělo by to ještě kousek vytáhnout tu aktivitu.

Za mě je to samé jako u F4llenAngela, ale máš u mě VELKÉ MÍNUS kvůli tomu věku. Podmínky se prostě dodržovat musí.

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

před 6 minutami, F4llenAngel napsal:

-Několikrát jsem tě na serveru vidět, avšak nevzpomínám si, že by jsi používal nějak voice.

-Proč si žádáš teď, když 15ti je až za 2 měsíce?

-žádost přesně podle předlohy, nezajímavá

+ chování

+znalosti

+účení se ve VHE a Blenderu

Zatím je to tak 50:50, v průběhu dalších pár dní se rozhodnu pro tvoje hodnocení, jestli ti to nezamítnou kvůli věku.

Díky,respektuji tvé vyjádření. Též jsem tě viděl mnohokrát na serveru a užívám spíše tu komunikaci např.jako je Teamspeak , Discord a Skype. Vím že je chyba že jsem si tedy nepožádal až za dva měsíce ale nechtělo se mi celkem čekat. Vím že je nezajimavá ale neumím si s tím moc pohrát tady jelikož mám vlastní web a tam je úplně jiný systém přes upravování textem. Děkuji za tvé vyjádření ? PS: Jelikož postupuji s tím učením podle tutoriálů tak mi to bude trošku déle trvat ale myslím si že zatím je těch map serverách hodně a nováčkovská mapa od někoho kdo se to teprv učí by vypadala hnusně. Ale učím se a snad se to naučím brzo.

před 2 minutami, MrCaMp3R napsal:

-věk

Na serverech tě vídávám, ale zase moc si nevzpomínám, že by si mluvil.

Chtělo by to ještě kousek vytáhnout tu aktivitu.

Za mě je to samé jako u F4llenAngela, ale máš u mě VELKÉ MÍNUS kvůli tomu věku. Podmínky se prostě dodržovat musí.

Čau,vím že ten věk je horší. Ale na serveru jsem tě viděl když jsme tam byly asi 4 a normálně jsme spolu my dva komunikovali pokud si nevzpomínáš tak jsem se s tebou bavil o tom editování map na workshopu,jelikož se mi tvé mapy líbí.  A komunikuji převážně na TSku,Skypu,Teamspeaku. 

před 3 minutami, nEscafeX napsal:

Čau,vím že ten věk je horší. Ale na serveru jsem tě viděl když jsme tam byly asi 4 a normálně jsme spolu my dva komunikovali pokud si nevzpomínáš tak jsem se s tebou bavil o tom editování map na workshopu,jelikož se mi tvé mapy líbí.  A komunikuji převážně na TSku,Skypu,Teamspeaku. 

Asi si vzpomínám ?. Jak jsem si všiml, tak píšeš pěkně na věk, co máš, což mi přidává k tobě teď PLUS a ještě se snažíš učit v VHE a Blenderu. Takže za mě menší ANO.

• To se mi líbí 1

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

- Věk je jenom číslo však? ?

- Ani jeden ban ve 14 letech hmmm? To nevypadá zle

- Furt máš víc hodin než já :D

- K tomuto mne nic nenapadá až na to že práva se v těchto časech rozdávají jako jablka

- Já třeba doteď nejsem ? 

- Neviděn neslyšen, o tomto mi mí ptáčkové nic nedonesly

- Nechceš něco jiného než AWP? Tam jsou vsichni

- Prosím přečti si příběh o plebíkovi a ušetříš tak trápení mým očím i svému svědomí.

-  Aj pro základní školu? Něco víc? Prvních pár dní je aktivní každý, víš určitě že ti to vydrží?

- Je hezký jestli se učíš ale jestli si začal jen kvůli tomuto tak šlo počkat dokud se nenaučíš a to + by bylo větší potom.

• Haha 2

Před hodinou, Karn napsal:

- Věk je jenom číslo však? ?

- Ani jeden ban ve 14 letech hmmm? To nevypadá zle

- Furt máš víc hodin než já :D

- K tomuto mne nic nenapadá až na to že práva se v těchto časech rozdávají jako jablka

- Já třeba doteď nejsem ? 

- Neviděn neslyšen, o tomto mi mí ptáčkové nic nedonesly

- Nechceš něco jiného než AWP? Tam jsou vsichni

- Prosím přečti si příběh o plebíkovi a ušetříš tak trápení mým očím i svému svědomí.

-  Aj pro základní školu? Něco víc? Prvních pár dní je aktivní každý, víš určitě že ti to vydrží?

- Je hezký jestli se učíš ale jestli si začal jen kvůli tomuto tak šlo počkat dokud se nenaučíš a to + by bylo větší potom.

Ironie je dobrá však,a klidně místo AWP na AIMu práva

Měl by sis tedy zajít na oční jelikož sis tuto žádost přečetl a trápil ses - sebepoškozování 

Navíc si myslím že mne to zachvilku neomrzí ta denní aktivita 3h + ? 

- Samozřejmě se neučím pouze kvůli tomuto už na SAMPu před 2-ma rokama jsem se chtěl naučit v Blenderu ale tam jsem nebyl takový nerd jako jsem momentálně 

Ale zasmál jsem se musím uznat,dobrá ironie ?.  Pokud to nebyla tak se omlouvám ale nerozeznám humor každého ? 

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.