Jump to content

Žádost nEscafeX

nEscafeX
 Share

Recommended Posts

• Věk minimálně 15 let. (čím vyšší tím líp) - 14let v prosinci 15let
  • Co nejméně banů. (pokud nějaký máš vysvětli proč si ho dostal) - Zatím žádný ban. 
  • Mít na serveru nahráno minimálně 80 hodin. (čím více tím líp) - Na AWP mám něco 40 + bohužel ale jsem aktivní a na ostatních serverech mám 5h + akorát na Kreedz a na FUN serveru myslím že mám málo. Ale s mojí aktivitou zachvilku dám těch 80hodin 
  • Nebýt nikde jinde adminem. - Nejsem nikde adminem
  • Být seznámený s pravidly a příkazy serveru. - Jsem seznámen s pravidly a příkazama serveru.
  • Mít funkční mikrofon a chuť komunikovat. - Mám funkční mikrofon a mám chut komunikovat.
  • Vybrat server na jakým by jste se chtěli stát adminem. - AWP a AIM server 
  • Napsat pár vět o tom proč právě vy by jste měli být vybráni. - Umím se chovat,hodně komunikuji s hráčema  a jsem aktivní,aktivita na webu. 
  • Odkaz na Steam profil - https://steamcommunity.com/profiles/76561198849791398/
  • + znalosti cizího jazyku - Ano 

+ znalosti v programech VHE, Blender, Crowbar - Budu se teprve učit ve VHE a Blenderu. 

+ Aktivita na webu

+ Stálá komunikace

+ Aktivita na serverech 

+ Dobré chování 

Edited by nEscafeX

• V.I.P.

-Několikrát jsem tě na serveru vidět, avšak nevzpomínám si, že by jsi používal nějak voice.

-Proč si žádáš teď, když 15ti je až za 2 měsíce?

-žádost přesně podle předlohy, nezajímavá

+ chování

+znalosti

+účení se ve VHE a Blenderu

Zatím je to tak 50:50, v průběhu dalších pár dní se rozhodnu pro tvoje hodnocení, jestli ti to nezamítnou kvůli věku.

• Like 1
  • Upvote 1

• V.I.P.

-věk

Na serverech tě vídávám, ale zase moc si nevzpomínám, že by si mluvil.

Chtělo by to ještě kousek vytáhnout tu aktivitu.

Za mě je to samé jako u F4llenAngela, ale máš u mě VELKÉ MÍNUS kvůli tomu věku. Podmínky se prostě dodržovat musí.

před 6 minutami, F4llenAngel napsal:

-Několikrát jsem tě na serveru vidět, avšak nevzpomínám si, že by jsi používal nějak voice.

-Proč si žádáš teď, když 15ti je až za 2 měsíce?

-žádost přesně podle předlohy, nezajímavá

+ chování

+znalosti

+účení se ve VHE a Blenderu

Zatím je to tak 50:50, v průběhu dalších pár dní se rozhodnu pro tvoje hodnocení, jestli ti to nezamítnou kvůli věku.

Díky,respektuji tvé vyjádření. Též jsem tě viděl mnohokrát na serveru a užívám spíše tu komunikaci např.jako je Teamspeak , Discord a Skype. Vím že je chyba že jsem si tedy nepožádal až za dva měsíce ale nechtělo se mi celkem čekat. Vím že je nezajimavá ale neumím si s tím moc pohrát tady jelikož mám vlastní web a tam je úplně jiný systém přes upravování textem. Děkuji za tvé vyjádření ? PS: Jelikož postupuji s tím učením podle tutoriálů tak mi to bude trošku déle trvat ale myslím si že zatím je těch map serverách hodně a nováčkovská mapa od někoho kdo se to teprv učí by vypadala hnusně. Ale učím se a snad se to naučím brzo.

před 2 minutami, MrCaMp3R napsal:

-věk

Na serverech tě vídávám, ale zase moc si nevzpomínám, že by si mluvil.

Chtělo by to ještě kousek vytáhnout tu aktivitu.

Za mě je to samé jako u F4llenAngela, ale máš u mě VELKÉ MÍNUS kvůli tomu věku. Podmínky se prostě dodržovat musí.

Čau,vím že ten věk je horší. Ale na serveru jsem tě viděl když jsme tam byly asi 4 a normálně jsme spolu my dva komunikovali pokud si nevzpomínáš tak jsem se s tebou bavil o tom editování map na workshopu,jelikož se mi tvé mapy líbí.  A komunikuji převážně na TSku,Skypu,Teamspeaku. 

Edited by nEscafeX

• V.I.P.
před 3 minutami, nEscafeX napsal:

Čau,vím že ten věk je horší. Ale na serveru jsem tě viděl když jsme tam byly asi 4 a normálně jsme spolu my dva komunikovali pokud si nevzpomínáš tak jsem se s tebou bavil o tom editování map na workshopu,jelikož se mi tvé mapy líbí.  A komunikuji převážně na TSku,Skypu,Teamspeaku. 

Asi si vzpomínám ?. Jak jsem si všiml, tak píšeš pěkně na věk, co máš, což mi přidává k tobě teď PLUS a ještě se snažíš učit v VHE a Blenderu. Takže za mě menší ANO.

• Like 1

• Redactor

- Věk je jenom číslo však? ?

- Ani jeden ban ve 14 letech hmmm? To nevypadá zle

- Furt máš víc hodin než já :D

- K tomuto mne nic nenapadá až na to že práva se v těchto časech rozdávají jako jablka

- Já třeba doteď nejsem ? 

- Neviděn neslyšen, o tomto mi mí ptáčkové nic nedonesly

- Nechceš něco jiného než AWP? Tam jsou vsichni

- Prosím přečti si příběh o plebíkovi a ušetříš tak trápení mým očím i svému svědomí.

-  Aj pro základní školu? Něco víc? Prvních pár dní je aktivní každý, víš určitě že ti to vydrží?

- Je hezký jestli se učíš ale jestli si začal jen kvůli tomuto tak šlo počkat dokud se nenaučíš a to + by bylo větší potom.

• Haha 2

Před hodinou, Karn napsal:

- Věk je jenom číslo však? ?

- Ani jeden ban ve 14 letech hmmm? To nevypadá zle

- Furt máš víc hodin než já :D

- K tomuto mne nic nenapadá až na to že práva se v těchto časech rozdávají jako jablka

- Já třeba doteď nejsem ? 

- Neviděn neslyšen, o tomto mi mí ptáčkové nic nedonesly

- Nechceš něco jiného než AWP? Tam jsou vsichni

- Prosím přečti si příběh o plebíkovi a ušetříš tak trápení mým očím i svému svědomí.

-  Aj pro základní školu? Něco víc? Prvních pár dní je aktivní každý, víš určitě že ti to vydrží?

- Je hezký jestli se učíš ale jestli si začal jen kvůli tomuto tak šlo počkat dokud se nenaučíš a to + by bylo větší potom.

Ironie je dobrá však,a klidně místo AWP na AIMu práva

Měl by sis tedy zajít na oční jelikož sis tuto žádost přečetl a trápil ses - sebepoškozování 

Navíc si myslím že mne to zachvilku neomrzí ta denní aktivita 3h + ? 

- Samozřejmě se neučím pouze kvůli tomuto už na SAMPu před 2-ma rokama jsem se chtěl naučit v Blenderu ale tam jsem nebyl takový nerd jako jsem momentálně 

Ale zasmál jsem se musím uznat,dobrá ironie ?.  Pokud to nebyla tak se omlouvám ale nerozeznám humor každého ? 

Edited by nEscafeX

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.