Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
last

Žádost o admina, last

Recommended Posts

Zdravím všechny,

Málokdo mě z vás zná, proto bude asi velice těžké se k vám přidat ale za zkoušku nic nedám.

Kdo jsem?

Jmenuji se Zdeněk a je mi 20 let.

Účty a doplňující informace.

Na účtu kde aktivně hraji mám jeden vac za tf2 achievementy, je to 1000+ dní ago.. (nikdy jsem necheatoval)

Na serveru mám bohužel náhrano jen 50 hodin cca, hrával jsem tu aktivně možná rok nebo možná i více zpět, viz zakoupení mojeho VIP. 

Proč bych se chtěl stát adminem?

Chtěl bych se stát adminem na Fun Ultimate | FunMod v1.9,  moje zkušenosti jsou víceleté, když mi bylo asi 15, začinál jsem jako normální admin na tehdejších twse serverech, které v té době byly mezi jedničkami ve hrách CoD4, CS:S a chvíli i CS:GO, pak bohužel zanikly stejně jako další menší portály na kterých jsem se také podílel. Poslení moje zkušenost byla jakož to developer na serverech GamingHazardu, kde jsem byl něco přes rok, nedávno jsem odešel kvůli neshodě s majitelem. Jakož to vedení/developer samožřejmě znám všechno okolo DB, sourcebans, teamspeak nastavení, a celkové správy serveru, Sourcepawn a taky něco málo ze školy z C#.. 

Samožřejmě znám všechny příkazy a pravomoce co admin může a co nemůže.

Na serveru bych se chtěl starat o občasné cheatery kteří se občas najdou a také o občasné voice spamy a o pořádek celkově, samožřejmě že vím že je to fun server a věci se tolik nehrotí.

Doplňující osobní informace:

Jinak v osobním životě, vystudoval jsem střední průmyslovou školu v oboru počítačové řízení v této chvílí pracuju pro menší firmu které prodává fitness vybavení po celé Evropě, dost možná se tedy stane že na týden zmizím kvůli pracovním cestám. Díky škole a práci mluvím plynule anglicky, dorozumím se rusky a samožřejmě česky.

Hraju csko od sourcu (1.6 mě strašně nebavila), hrával jsem cs:go na trochu lepší úrovni, teď už jen na rovině zábavy, miluju underground hudbu. 

https://steamcommunity.com/profiles/76561198029035602/

Děkuji předem za vyřízení.

Upraveno uživatelem last
  • Děkuji 1
  • Upvote 1

Ahoj laste či Zdeňku, jak ti to příjemnější,

plusy

- pojmutí žádosti ( není to jen chabé vypsání všech bodů ze vzorové žádosti )

- jisté zkušenosti funkce administrátora

- vyšší věk oproti ostatním žádajícím

mínusy

- malá aktivita na serveru ( na serveru jsem poměrně často a narazil jsem na tebe asi 2x - 3x )

- od aktivity se odvíjí i odehrané hodiny, které nesplňuješ

Za mě NEUTRÁLNÍ

Ak máš stále záujem o práva, tak kontaktuj mňa niekedy večer na discorde. 

E: aktivita ale nič moc

Screenshot_3.png

Nechal jsem to tu opravdu dlouho avšak vypadá to že by jsi na nás neměl stejně kvůli práci čas a jen bychom na sebe byly naštvaní. 

Ne, LOCK za neaktivitu.

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.