Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
F4llenAngel

Neoprávněné muty, přehnané reakce a další.

Recommended Posts

Jak se lidově říká, ne každému čára pika po ránu sedne.

EDIT: Díky za nechání tagu.

Upraveno uživatelem ҳ̸Ҳ̸ҳ PureSkill ҳ̸Ҳ̸ҳ
  • Haha 4
  • Upvote 1

• Vedení

Souhlasím s tím, že trestné body na webu byly přehnané a sám nechápu proč ti bylo uděleno tolik bodů + zákaz  vyjadřování se na web. Každému kdo se vyjádří jinam než by měl se dává 1 nebo 2 trestné body. Zákaz přidávání jsem snad naposled dal Tedusovi, a to za to, že spamoval nesmysly a urážel každého na webu.

Je pravda, že na discordu si docela provokoval (nejen se slovem hloupej, ale i horší nadávky na diu), ale celej váš "beef" jsem neviděl, jen kousek. Ale i tak ban je moc přehnaný a dle mého byl udělen z toho důvodu, že byl vytočený a to by se na jeho postu nemělo stávat. 

Sám jsem už několikrát říkal, že by se mělo vše řešit v klidu, i když člověk provokuje a uráží, tak to řešit normální cestou jako u ostatních a nenechat se vytočit. Nemyslím si, že by byl dia na tebe zasedlý kvůli tomu, že si odešel, ale to nechám na jeho názoru (jestli zde něco napíše).

Chtěl jsem se jen vyjádřit, i když z toho si nikdo nic nevezme, ale  bych byl rád kdyby se vše řešilo normálně, a nebo nejlépe společně s ostatními hlavními adminy:-). Dál to asi nechám na Diovi jestli se zde nějak vyjádří.

• Děkuji 1
  • Upvote 2

• V.I.P.

Děkuji za tvé vyjádření binnderko.

Jak si psal, tak jsem ho dost urazel, ale za to Jsem dostal ten banán.

Pal jsem dostal unban, asi 3 dny jsem byl cajk a napsal jsem akorát, ze je dia hloupej nebo něco v tom Smyslu, ale po tom banu jsem nic přísnějšího nepoužil

• V.I.P.

Ja ho provokujem, len preto aby si uvedomil, že práva nie sú všetko, ale on je tak namyslený a závislý na právach, že nedokáže normálne rozmýšľať. 🙂  Inak sa pridávam taktiež k sťažnosti, ak si nedokáže udržať nervy na uzde, tak práva by taký človek nemal mať. 

• To se mi líbí 3

• CS Hlavní admin

Těch 20 bodů na webu bylo opravdu moc.. Stačil ten bod, což jsem mu psal ať ti nahodí. Ten ban na discordu co jste dostali ty i Smoke chápu, provokovali jste,... ale potom nechápu ten další ban, co jste dostali. Tohle by se stávat nemělo a už vůbec ne u takového postu, co Dia zastává... 

Rozhodně byla blbost za jednu zprávu do žádosti, byť víš, že se to nemá dávat 20 bodů a zákaz psaní do příspěvků, potom ty 2 poslední bany...  

• Děkuji 1

• Vedení

Zdravím, Je slušnost počkat než dotyčný odpoví a ne mi skoro každý den psát abych se vyjadřil a ještě když musí poprosit sak_niktendo aby za něho napsal.. Kvůli tomu nemám čas, když přijdu až večer a jsem vyčerpanej, jenže ty si ten typ člověka který je nedočkavej a takhle to pak dopadá.. Tak teda k věci.

Několikrát jsem tě upozornil aby ses choval na discordu normalně, tak pak si následně dostal mute na nějakou chvíli ale to ti nepomohlo, tak jsem ti to dál na měsíc ať víš jak se chovat a VIP roli ti pak vrátím. Neustále jste mě tam provokovali, smoke delší dobou, jeho ego se poslední dobou zvýšilo a taky to tak vypadá.  Celkem si taky protiřečíš, ale když mi tam nadáváš jako na

Spoiler

imbecila, dement, debilní

a myslím že i víc tam toho bylo ale bohužel už nevzpomenu a stále si měl nějaké narážky, jak ty tak smoke, jenže to se mi nelibí, a nenechám to tak být, když se neumíte chovat tak se nediv, a nepiš mi tu že "bezdůvodný" čeho je moc to je moc.... Kdybych byl zasedlej to bys pak poznal jinak. Máš potřebu si fůrt něco dokazovat a stále mě zaráží 1 věc, nechápu proč vynášíš informace ze soukromných zpráv třeba do #flame, myslím že to je dost neslušný, neřeknu třeba že to posleš  napřkl: kámošovi to mi až tak nevadí, ale do flame to je drzost..

Jak je ti dobře známo, pokud nejsi člen týmu, nemáš se vůbec co vyjadřovat k žadostím... 20b ti bude snížen,  na 10 trestných bodů tam jsem ti  chtěl dát délku na 14dní jenže mi to tam házelo 66dní,  ale když tam někdo napíše: "přijat ke zkouškám, kontaktuj zeuse na discordu xd" tak za tohle právě dávám velký trest, jinak podle toho co tam ten dotyčný hráč něco napíše, třeba: "vemte ho je tu skvělý člověk" tak dávam 1-3b podle závažnosti. Nemyslím že mi to přijde normalní nebo tobě,  na to si dost chytrej.  Na to mámě svoje adminy aby se tam vyjádřily.. 

Pokud chceš ještě vyjadření o kreditech, tak ti byli odebrány právém, ale když se někdo stará do věci do kterých mu nic není tak je to pak těžké.. Máš si řešit svoje závažnosti, taky jsem se do tvých nestaral, až na pár vyjímek, bylo to mezi gamerem a mnou takže nevím proč, si se tak usilovně staral a pak si leavnul discord, neber si to osobně ale jako spráskanej pes, bez řádnýho důvodu, bohužel je to tvoje chyba..

Závěr: Mute na měsíc vám zůstane, ale možnááá udělám vyjímku u F4llena, nejsi tak toxic jak smoke, což je mi ho škoda, po tý dlouhý době co se z něho stalo.. Pokud budete zas prokokovat, tak si pamatujte že se vám mute prodlouží na delší dobu.. F4llene a prosímtě nevyjadřuj se tam kam nemáš, na webu ti byla udělena vyjímka..

Zamítnuto..

@F4llenAngelpokud chceš tak se ještě vyjadři, pak to zamknu...

Upraveno uživatelem [D]!a
  • To se mi líbí 1
  • Jsem zmatený 1
  • Downvote 1

• Členové

Pokud chceš ještě vyjadření o kreditech, tak ti byli odebrány právém
Dia, neviem čo je podľa teba vyjadrenie, ale toto určite nie, k vyjadreniam sa väčšinou uvedie dôvod, ale ty si ho neuvideol

• To se mi líbí 1
  • Haha 1

• V.I.P.

Za 1. Nedostal jsem ani jedno upozornění. 

Za 2. Jak jsem psal, ty nadávky na discordu, za ne jsem byl zabavován. Po banu jsem byl v pohodě a pak jsem asi po tydnu napsal, ze jsi hloupej a bum, mute a odebrání vip.

3.Kredity mě už nezajímají, byly odebrány neprávem, když jsem si je zasloužil za svoji skvěle odvadenou práci jak na serveru, tak mimo něj

4. Nejsem nedočkavej, kdyz te vidím koukat na gameruv cyberpunk, místo toho aby si řešil problém.

5. V příspěvků je víc lidí,kteří se přidali k stížnosti, viz gandalf. Tomu by si mel taky správně něco napsat.

6. Není důvod mi odebrat VIP. By by jste si to mute měli vyřešit ve všech roomkach

Upraveno uživatelem F4llenAngel
  • To se mi líbí 2

Zdravím, Je slušnost počkat než dotyčný odpoví a ne mi skoro každý den psát abych se vyjadřil a ještě když musí poprosit sak_niktendo aby za něho napsal.. Kvůli tomu nemám čas, když přijdu až večer a jsem vyčerpanej, jenže ty si ten typ člověka který je nedočkavej a takhle to pak dopadá.. Tak teda k věci.
Lépe řečeno jsem za poslíčka Fallena, protože jsem z dobré vůle napsal za něj a zastal se ho. Jak měl tedy napsat, když měl všude mute?... Dobře, každý máme jiný názor... Radši se k tomu všemu, cos napsal vyjadřovat nebudu. Ještě bych dostal mute.  😂

Upraveno uživatelem Sad_NiktEndo❤
  • Haha 2
  • Upvote 1

• Vedení

sad_niktendo nechápu proč se teda fůrt vyjadřuješ, není to tvoje téma, pokud ti to dělá dobře tak ať.. 😄

Vyřešeno v sz, F4llen dostal unmute na discordu s podmínkou...

Lock.

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.