Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
Gandalf

žiadosť o admina jb

Recommended Posts

• Členové

Takže zdravím vás pri mojej žiadosti, moje meno je Juraj, alebo ako ma väčšina ľudí na serveroch pozná Gandalf.

Hrávam na Funplay serveroch od roku 2017, kedy mi môj kamarát zo školy ukázal funmod, ktorý ma hneď nechytil, ale po čase mi môj kamarát Rastik povedal, či tam pôjdem hrať, a potom ma začal veľmi baviť. Toto som písal ako úvod k žiadosti, neni to nič moc dôležité, skôr len info o tom kedy som sa dostal na portál, keby to niekoho zaujíma.

Takže, moja žiadosť sa týka serveru Jailbreak.

Teraz k bodom, ktoré by mal admin spĺňať:
1. Mám 18 rokov, narodil som sa 8.3. 2002, čiže za menej ako pol roka mám 19.
2. O bane som si neni moc istý, čo sa týka serverov, ale zdá sa mi že okrem dvoch alebo troch mutov ban nedostal.
3. Na JB  mám nahratých 393 hodín.

4. Admin nikde nie som

5. Pravidla poznám veľmi dobre, príkazy takisto

6. Mikrofón mám a chuť komunikovať mám veľmi veľkú

7. JB

8. Za posledných pár týždňov mám pocit, že jediní aktívni admini sú Kebabíno a fokumiii, ktorých tam vidím skoro furt. Tým nehovorím, že ostatní nič nerobia, vídavam tam aj iných adminov, ale oveľa menej ako Kebaba a fokumiho. Vzhľadom nato, že počas karantény skoro nechodím von okrem piatkov a víkendu, tak som od rána do noci na PC, a na JB denne nahrám cca 2-3 hodiny, niekedy viac ak sú tam dobrí ľudia ktorí mi hranie spríjemňujú.

9. https://steamcommunity.com/id/gandalfnr/

10. Prime mám, aj verejný profil

Znalosti cudzích jazykov

Plynule ovládam anglický jazyk, používam ho každý deň, bol som aj v Anglicku, a mám aj rodinu, s ktorou sa viem dorozumieť len po anglicky. Ďalej sa učím nemčinu na škole už od 5. ročníka ale veľmi mi nejde.

Blender, VHE, alebo Crowbar, o týchto 3 viem len to, ako sa volajú

Takže, ako som už písal vyššie, moje meno je Juraj H. Som z Nitry, čo je krajské mesto na Západnom Slovensku. Žijem tu od narodenia. Do školy chodím na SSOŠ Animus v Nitre, na odbor manažment regionálneho cestovného ruchu. Tento rok maturujem. Medzi moje záľuby patrí PC, lyžovanie, a chlastanie s kamarátmi v piatok vonku alebo na dome. Keď som doma väčšinu času pozerám videá, ale ak nie buď hrám CSKO na Funplay serveroch, alebo občas nejaké iné hry (Hearthstone, HOTS, Rocket League,...). Viem ako táto žiadosť dopadne lebo mi to aj Gamer povedal na Discorde ale píšem aj tak lebo ma zaujíma názor ostatných adminov, tak to nelockuj Gamer alebo hocikto kto má k tomu prístup.

S láskou, Gandalf

• To se mi líbí 4
  • Děkuji 1
  • Haha 1
  • ... 1
  • Upvote 3

• Členové

práveže pri csku vôbec neragujem už dlhšiu dobu a ak hej tak si len buchnem po stole alebo zanadávam ale nie do voicechatu, a aj to sa mi skoro nestáva, ale to ty nemáš ako vedieť keďže ani nehrávaš na serveroch skoro nikdy.

Upraveno uživatelem Gandalf
  • Upvote 2

• Turnajový Admin

Vek

Aktivita, či už na serveri, ale hlavne aj na discorde

+ Ovládanie pravidiel

+ Už si bol admin

Správanie

Môj osobný názor je, že tvoje pozitívne vlastnosti prevyšujú tvoje negatívne, ale aj tak by som to skôr videl na akademika a po čase, až sa preukáže, že už s tebou nie sú problémy, tak by som to videl aj na admina.

• To se mi líbí 1

Aktivita máš dobrou, pravidla ovládáš určitě dobře, snažíš se pomáhat na serveru, většinou vidím i reporty od tebe na discordu a za to máš u mě +. Ovšem tvoje chování je na bodě mrazu. Myslím, že máš ještě co zlepšovat. Určitě budu očekávat tvojí odpověď, že si se už zmírnil a tak, ale chování se jen tak ze dne na den nezlepší. Být tebou, tak si požádám až tak třeba na přelomu Ledna/Února, protože sám víš jak se chováš, jak si někdy výbušný atd. Dokaž mi, že se umíš chovat líp a třeba změním můj názor. Za mě zatím NE.

• Downvote 1

• Členové

aspoň ďakujem za reakciu konečne, a neviem ako ťa mám presvedčiť, ale už dlho som nepočul na mňa sťažnosť, a správanie na discorde má každý iné ako na serveroch, myslím adminov

• Vedení

Čau Gandalfe, očekávam od tebe zlepšení hlavně chovaní a nebýt toxic a vše řešit s chladnou hlavou.. dám přiklad: bude tam nějakej hráč kolem 10 rokov a bude si tam třeba hrát, nebo dělat bordel a co uděláš ty ? Co si myslím je "že ho grabneš budeš nejspíš toxic vynadáš mu a pak mu dáš ctban" jenže by to takhle nešlo a pokuď tám jste vy 2 ty a rejnn tak tam pak děláte též bordel společně, takže až u tebe admini uvidí že se umíš chovat mužem to zkusit, ale teď ne...

Smíš si znovu požádat podle toho až ti to povolíme nebo tvoje chovaní, 

Zamítnuto.

Lock.

Upraveno uživatelem [D]!a
  • TOP 1
  • Jsem zmatený 2
  • To mě mrzí 1

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.