Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
vojtano14

Žádost o admina Jailbreak

Recommended Posts

●Ahoj, jmenuji se Vojtěch Hrabal pod přezdívkou vojtano14

●Věk 15 let

●Čas na serveru: Na jailbreaku mám konkrétně nahráno 450hodin a na všech serverech 480h.

●Adminem jsem nikde jinde nebyl.

●Pravidla znám podle mě dobře.

●Mikrofon mám funkční jsem komunikativní, rád pomáhám novým hráčům a lidem co potřebují s něčím pomoc.

●Admina chci mít na serveru JailBreak Ultimate | CZ/SK [RAFFLES]

●Odkaz na profil zde ▬▬▬▬▬► https://steamcommunity.com/profiles/76561198354562864

●Prime mám  

Mé koníčky jsou hraní počítačových her konkrétně: CS:GO,Euro truck simulator,Lol,Rocket League, sem tam chodím ven s kámošema ale né moc často.

●Jaké sporty hraji: Házenou.

●Znalost v programech: moc v nich neumím ale jsem schopný se v nich naučit.

●Znalost jazyků: Anglický jazyk, Ruský jazyk + (Český jazyk a Slovenský jazyk).

●Na jakou školu chodím: Zš T. G. Masaryka a chtěl bych jít na 4 leté gymnázium Ladislava Jaroše Holešov. Velkou většinu volného času trávím hráním jailbreaku.

●Proč chci být adminem? Protože bych chtěl pomoct novým hráčům ,aby se začlenili do kolektivu jailbreaku ,  pomoct jim s  pravidly (hlavně teda ,když jdou do ct) ,ale                                                      hlavně aby se na jailbreaku cítili dobře a vraceli se.  Dále chci zajistit aby nevznikali na serveru žádné zbytečné hádky.

●Proč byste si měli vybrat zrovna mě? Na serveru mám v poslední době velkou aktivitu, jsem na serveru za den okolo 4-5 hodin

Snažím se pomáhat novým hráčům

Nikdy  se s nikým z A týmu nehádám ( jediný co občas ,protože mám rád zábavu popichuju      všechny hráče i z A týmu, nemyslím  to nijak špatně ,jen prostě se rád bavím a mám rád takovou nad vznášející náladu.

Bany : dostal jsem tuším max. 2 bany . Oba dva byly za hraní (Já mám rád takovou rychlou, aktivní ,kreativní hru, a proto občas když je nějaký strašně dlouhý kolo ,prostě si občas začnu hrát, Ale samozřejmě vím že se to nesmí. Poslední ban jsem dostal před myslím měsícem, skákal jsem si climb , na mapě dust II. abych se dostal do výhodnější pozice k hlídání simona ,bohužel jako důvod k hraní si to nebyl ,jsem si tím teď už jistý ,že to byla blbost a už si na to dávám pozor aby se to už nikdy neopakovalo. 

Vac- ban jsem nikdy nedostal.

Budu rád za každé jak už negativní či pozitivní odpověď i přeji hezký zbytek dne

Upraveno uživatelem vojtano14
  • Haha 1

+ Aktivita + jsi často u CT

+ Komunikace, nejsi vulgární a často mluvíš, ale přijde mi, že se snad všem vrtáš do simonování a nemá to ani dobrý důvod

- Znalost pravidel - základy znáš, ale podrobnosti podlě mě neovládáš dobře

- Pomoc ostatním hráčům - nepřijde mi, že moc pomáháš ostatním

- Věk - 15 let ještě k tomu v tvém případě podle mě není dost

- Žádost - podle mě sis na ni mohl dát více záležet

Tak já ti dávám jednoznačně NE. Naber zkušenosti, začni se snažit a třeba ode mne příště uvidíš ano.

Upraveno uživatelem Kebabíno
  • ... 1

The Office Reaction GIF

Trapné ticho ...

Mohl by si nám vysvětlit ještě tvých pět zbývajících Ctbanů? Napsal si že máš max. dva Ctbany a je jich sedm. 

Upraveno uživatelem fokumiii
  • Haha 1

před 2 hodinami, fokumiii napsal:

Mohl by si nám vysvětlit ještě tvých pět zbývajících Ctbanu? Napsal si že máš max. dva Ctbany a je jich sedm. 

Tak to se omlouvám, nevěděl jsem kde to zjistit a pamatoval jsem si pouze 2, ale většina je před nějakou dobou což jsem teprve začínal ,ne jenom s jailbrakem ale i s celým CSGO a tak celkově se hrama, nevěděl jsem úplně přesně co se tady má dělat a podle toho jsem pak dostával u ct ty bany , ale od každého banu si myslím že jsem se poučil co nejvíce to šlo a myslím že teďka už to jde k lepšímu. Ale rozhodně jsem si vědom toho ,že  to byly všechno moje chyby.

před 2 hodinami, Kebabíno napsal:

+ Aktivita + jsi často u CT

+ Komunikace, nejsi vulgární a často mluvíš, ale přijde mi, že se snad všem vrtáš do simonování a nemá to ani dobrý důvod

- Znalost pravidel - základy znáš, ale podrobnosti podlě mě neovládáš dobře

- Pomoc ostatním hráčům - nepřijde mi, že moc pomáháš ostatním

- Věk - 15 let ještě k tomu v tvém případě podle mě není dost

- Žádost - podle mě jsi si na ni mohl dát více záležet

Tak já ti dávám jednoznačně NE. Naber zkušenosti, začni se snažit a třeba ode mne příště uvidíš ano.

Díky za reakci🙂

Upraveno uživatelem vojtano14
  • To se mi líbí 1

Před hodinou, V O J U N napsal:

Na serveru jsem tě viděl tak jednou. Za mě prozatím NE.

Já jsem hodně aktivní teďka posledního půl roku,a to jsem tě tam taky nepotkal. Ale díky za odpověď🙂

• To se mi líbí 1

před 35 minutami, V3sel napsal:

Promiň taky ti musím dát ne.

Pohoda, díky za odpověď🙂

• To se mi líbí 1

Takže za mě:

- dost aktivní

- hezká žádost, ale mohla osbahovat více informací

-věk 15 let

- nedokázal bys adminovat a uhlídat server, tak aby bylo všechno v pořádku

- podle mě neovladaš natolik pravidla, za poslední 2 měsíce jsem tě musel napomenout minimalně 20x

-hodně ct banů (musím podotknout, že si mě hodně zklamal když jsem tě napomenul a chystal jsem se ti dát ban a utekl si mi!)

Za mě máš NE

• To mě mrzí 1

malej věk, neumíš pravidla, na serveru se neumíš chovat a hodně gramatických chyb...

Smíš si požádat až za 2 roky !

Zamítnuto.

Lock.

• Haha 1
  • ... 1

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.