Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
Návštěvník phrog

Ban za rádoby cheaty

Recommended Posts

Návštěvník phrog

cego, dostal jsem par minut zpet ban za to, jsem jsem mel velkou sensku a tocil jsem se ze srandy, mohu i dokazat ze zadne cheaty nemam. je mozne mi dat unban mam tam totiz uz neco nahrano..

zabudol si napisat ze si to spravil ked bol na sereveri cheater co si menil mena, unban sa uz riesi

• ... 1

totální hovadina.. budu to tu klidně 3 dny řešit a mám hodně clipu kde jsem hrál na funplayi s důkazem, že necheatuju 🙂

aha sorka prečetl jsem že neřeš, my mistake :facepalm:

Zdravím,

Ban ti byl udělen omylem mnou, bude ti co nejdříve odebrán, omlouvám se za neoprávněný ban.

Okolnosti:

Na server se napojil hráč, který si měnil jméno na jména hráčů, točil se a zabíjel hráče, proto jsem se ho ihned snažil nahrát, jenže díky NVIDIA Shadowplayi nemám nic, zkusil jsem nahrát ještě demo přes konzoli, ale to se mi neuložilo (dělal jsem to narychlo a asi jsem špatně vypnul nahrávání idk, to jsem zjistil až po udělení banu). Hráč se následně odpojil a po cca 15 vteřinách mi bylo řečeno, že se hráč se jménem Phrog točí na spawnu, začal jsem ho spectovat a viděl jsem, že se kouká do země a trhá myší jakoby měl spinbot, potom jsem otevřel admin menu a chtěl jsem mu dát ban, ale ještě předtím jsem si uvědomil, že na serveru byl ještě další Phrog resp. ty, tak jsem se díval v admin menu a byl tam jenom jeden hráč se jménem Phrog, v tu chvíli jsem si ale neuvědomil, že to můžeš být jen ty a hrát si na to, že máš spinbot, proto jsem tedy zareagoval zmatečně a urychleně, aby byl daný cheater zabanován, tak jsem hráči Phrog dal ban za multi-hack, jenže v ten moment mi bylo řečeno, že to není ten cheater, ale jen ty co děláš, že máš spinbot, bylo však pozdě a už jsi dostal ban. Na moji obranu chci říct jen to, že byl opravdu zmatek a takovéto lehkovážné rozhodnutí už neudělám. Ješte jednou se ti omlouvám.

• TOP 1

GAMEROVO HLÁŠKY

,,Normální Normální" -  GamerX 2018

,,Co je to BOUNCER ?" - GamerX 2018

,,Dejte mě beze hry !" - GamerX 2019

,,Zarya, what do you doing ?!" - Gamerx 2019

Zdravím,

Ban ti bude v nejbližší době odebrán.. Taková věc se může stát a zde chválím admina za rychlé zareagování a řešení problému.

Omlouváme se za komplikace.

Fokumiii 2020- Jsme mladý jarní muž který ovládá český jazyk a zavládla i skvěle psát

Díky Rastíku za odpověď, samozřejmě chápu, že se taková věc se může stát, také se omlouvám, že jsem se točil a bylo to suspicious. 

• To se mi líbí 1

Ban by měl být odebrán, kdyby se ti nedalo napojit na server napiš nám to sem a pořešíme to.

Vyřešeno..

Fokumiii 2020- Jsme mladý jarní muž který ovládá český jazyk a zavládla i skvěle psát

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.