Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Zdravím,

na Jailbreaku hraji již delší dobu pod přezdívkou Kebabíno, dříve jako LordKebab20, a tak jsem se rozhodl si zažádat o admina.

Mými koníčky jsou: lyžování, sledování hokeje, šachy a hraní videoher, zejména CS:GO, LoL, osu!, Minecraft a R6S. S kámošema občas někam vyrazíme, ale ne moc často. Momentálně jsem v ročníku Kvinta na nejmenovaném osmiletém gymnáziu v Brně, odkud pocházím. Po maturitě bych chtěl jít ještě na medicínu, a pak se uvidí ...

• Letos v říjnu jsem slavil 16. narozeniny (28.10.), není to sice celých 17, ale snad to nebude až takový problém ...
  • Aktivitu na Jailbreaku si držím poměrně vysokou, za den tam odehraji cca 1 a půl - 2 hodiny. Celkově odehraných hodin na serveru mám 573, na celém portálu pak 934 hodin. Na Funplay jsem se připojil poprvé koncem roku 2017. Celkově mám na CS:GO nahraných 1 704 hodin. Na Discordu jsem online prakticky nonstop, takže pokud mě někdo označí, ihned reaguji.
  • Adminem jsem byl dříve na jednom malém portálu, který byl ale po pár měsících zrušen. Momentálně nikde jinde admina nemám a kromě Funplaye bych ani jinde admina nechtěl.
  • Funkční mikrofon ovšem mám. S komunikací nemám žádný problém, ba naopak se rád s ostatními bavím, protože je to potom zábavnější. Snažím se poradit jak nejlépe mohu pokud má někdo problém/potřebuje pomoc.
  • Pár důvodů proč bych zrovna já měl být admin na serveru Jailbreak Ultimate ... Chci udržet pořádek na serveru, pomoct serveru k lepšímu, nasměrovat nováčky a zabránit nepříjemným hráčům v kažení zážitku ze hry ostatním. Myslím, že se na pozici admina hodím a byl bych dobrá pomoc do Admin teamu.
  • Na Jailbreaku asi moc jazyků kromě Češtiny a Slovenštiny nevyužiji, ale kromě těchto dvou jazyků ovládám plynule Angličtinu a pokulhavě Němčinu, ale s tou bych se moc nedorozuměl.
  • Vím co programy VHE, Blender a Crowbar dělají, avšak pracovat v nich bohužel neumím. Kdyby to ale bylo potřeba, tak není problém se doučit.
  • Odkaz na můj Steam profil zde: http://steamcommunity.com/profiles/76561198421623845
  • Prime účet samozřejmě mám už od roku 2017.

Budu si vážit každé odpovědi a přeji hezký zbytek dne.

Upraveno uživatelem LordKebab20
  • To se mi líbí 3
  • Jsem zmatený 1
  • Upvote 2

The Office Reaction GIF

Trapné ticho ...

Ahoj Kebabe, upřímně jsem rád, že jsi si konečně napsal žádost, protože já k tobě nemám jedno jediné mínus a myslím, že nejsem jediný.

Plusy: 

jde vidět, že o práva stojíš, sice toto není můj nejoblíbenější styl žádosti (myslím barevné zpracování), ale to je čistě můj problém

+ jsi inteligentní a ovládáš pravidla

+ vůbec mi nevadí, že ti je 16, já sám jsem měl práva už od 15 y.

+ na serveru máš nahráno pár dní svého života, ale nevím jestli je to úplně plus ☺

+ jsi komunikativní, rád pomáháš a jsi z Brna ☺

Za mě je to asi vše, tak snad ti to vyjde.

• To se mi líbí 1
  • Děkuji 1

Za mě stručně protože nejsem na slohovky.

Věk neřeším protože se chováš jak člověk, pravidla máš zmáknutý, všechno ostatní taky pohoda, jsi v chillu člověk a nikdy jsem s tebou neměl problém na serveru takže top.

Za mě ANO protože ti prostě nemám co vytknout. 

Přeji hodně štěstí co se ostatních vyjádření týče.

• To se mi líbí 1
  • Děkuji 1

+komunikatívny a priateľský

+aktívny

+často ťa vidím pomáhať ostatným hráčom

+pravidla ovládaš veľmi dobre

Vidím to na akademika a po nejakej dobe, ak ti to pôjde sa to navýši. Za mňa ANO.

• To se mi líbí 1
  • Děkuji 1

Zdar, zapomněl si na svůj ban za neznalost pravidel nevím jestli si to chtěl zakrýt.. vyjádři se mi ještě k tomuto. Jinak aktivitu máš..

Spoiler

image.png.2dceb7f1273afba927fdd722d75e3c36.png

• Haha 4

Ohledně té zprávy, bylo to dneska. Nebylo to myšleno nějak urážlivě. Vím, že jsem to psal někomu z CT s kým si rozumím a vím, že to nebude brát jako urážku. Někomu u koho si nejsem jist jak to pobere bych to rozhodně nenapsal. Mám pocit, že jako další zprávu jsem napsal něco jako :DD nebo xd, aby bylo jasné, že to není urážka, ale to už si nejsem jist.

Ohledně toho banu, kdybych si vzpomněl ohledně čeho to konkrétně bylo, napsal bych to bezpochyby. Za poslední ban co si pamatuju jsem nakonec dostal unban, takže si asi bohužel nevzpomenu.

Edit: Vzpomněl jsem si, za co byl ban. Fallen říkal jednomu CTčku, ať vezme simona. Dlouho ho nebral a já jsem mezitím zapomněl, že nemám nic dělat. Začal jsem rebelovat a Fallen mi potom oznámil, že neskončil svoji práci a dá mi tedy ban. Viny jsem si plně vědom a příště budu více vnímat hru, ať se zbytečně nestane něco podobného. Děkuji za pochopení.

Upraveno uživatelem LordKebab20

The Office Reaction GIF

Trapné ticho ...

Jsi dost aktivní, pomáháš hráčům a pravidla ovládáš. Za mne ANO 

Neviděl jsem tě, že by jsi byl nějak agresivní nebo sprostý, naopak jsi dost nekonfliktní. 

• Děkuji 1
  • Upvote 1

Zdravím Kebabe, souhlasím se vším co tu o tobě bylo řečeno. Jsem pro akademika na první měsíc a pak možna i JBM. ANO

• Děkuji 1

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.