Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
SoDy

Příkaz ruší příkaz?

Recommended Posts

Dobrý den rád bych se zeptal na pravidlo ve kterém se uvádí příkaz ruší příkaz.

Pro lepší dorozumění dám příklad:

Vězni 1 např Pepa dám příkaz: Pepo pusť klávesnici a myš. a  vězni 2 např Matěj dám příkaz: Matěji pusť klávesnici a myš. v pořadí jak uvádím.

Momentálně jsem dal 2 příkazy pro 2 vězně zvlášť.

-> "Pepo pusť klávesnici a myš. ", "Matěji pusť klávesnici a myš."

A teď problém co mi nastal. Má mít Pepa puštěnou klávesnici nebo ne? Popřípadě můžu ho zabít když se začne hýbat a utíkat?

Zdůrazňuji že jsem vězně oslovil přímo jménem a řekl přesně co mají dělat.

• Upvote 1

sody

Ahoj

Příkaz musí plnit všichni vězni kterým dal příkaz. Jak mile dal noví někomu jinému tak se jejich příkaz neruší a mají ho dále plnit jelikož se jich příkaz pro jiného vězně netýká. Pro snadnější pochopení ti dam příklad. Máš vězně na čáře a řekneš kdo chce mik tak běžte do kruhu. Ty co chtějí mik dostaly noví příkaz běžte do kruhu a ostatní zůstanou na čáře. Jinak by tam byl zmatek 😄

Upraveno uživatelem fokumiii

před 13 hodinami, fokumiii napsal:

Ahoj

Příkaz musí plnit všichni vězni kterým dal příkaz. Jak mile dal noví někomu jinému tak se jejich příkaz neruší a mají ho dále plnit jelikož se jich příkaz pro jiného vězně netýká. Pro snadnější pochopení ti dam příklad. Máš vězně na čáře a řekneš kdo chce mik tak běžte na čáru. Ty co chtějí mik dostaly doví příkaz běžte do kruhu a ostatní zůstanou na čáře. Jinak by tam byl zmatek 😄

*kdo chce mik tak běžte do kruhu

Jenom abys pochopil 😉.

Upraveno uživatelem LordKebab20
  • To se mi líbí 1

The Office Reaction GIF

Trapné ticho ...

Super, přesně jak jsem myslel já 😉.

Určitý hráč mi říkal že jsem mu dal při této situaci fk, ale nedal :). Díky za upřesnění.

sody

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.