Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

Dobrý den rád bych se zeptal na pravidlo ve kterém se uvádí příkaz ruší příkaz.

Pro lepší dorozumění dám příklad:

Vězni 1 např Pepa dám příkaz: Pepo pusť klávesnici a myš. a  vězni 2 např Matěj dám příkaz: Matěji pusť klávesnici a myš. v pořadí jak uvádím.

Momentálně jsem dal 2 příkazy pro 2 vězně zvlášť.

-> "Pepo pusť klávesnici a myš. ", "Matěji pusť klávesnici a myš."

A teď problém co mi nastal. Má mít Pepa puštěnou klávesnici nebo ne? Popřípadě můžu ho zabít když se začne hýbat a utíkat?

Zdůrazňuji že jsem vězně oslovil přímo jménem a řekl přesně co mají dělat.

• Upvote 1

sody

• Administrátor

Ahoj

Příkaz musí plnit všichni vězni kterým dal příkaz. Jak mile dal noví někomu jinému tak se jejich příkaz neruší a mají ho dále plnit jelikož se jich příkaz pro jiného vězně netýká. Pro snadnější pochopení ti dam příklad. Máš vězně na čáře a řekneš kdo chce mik tak běžte do kruhu. Ty co chtějí mik dostaly noví příkaz běžte do kruhu a ostatní zůstanou na čáře. Jinak by tam byl zmatek 😄

Upraveno uživatelem fokumiii

341249321_sudety.png.1c668595489c3d7d9b641fd173cabb9f.png439070310_Snmekobrazovky2021-03-23105144.png.72bd8af8f72e8957d01171ec378bb087.png

před 13 hodinami, fokumiii napsal:

Ahoj

Příkaz musí plnit všichni vězni kterým dal příkaz. Jak mile dal noví někomu jinému tak se jejich příkaz neruší a mají ho dále plnit jelikož se jich příkaz pro jiného vězně netýká. Pro snadnější pochopení ti dam příklad. Máš vězně na čáře a řekneš kdo chce mik tak běžte na čáru. Ty co chtějí mik dostaly doví příkaz běžte do kruhu a ostatní zůstanou na čáře. Jinak by tam byl zmatek 😄

*kdo chce mik tak běžte do kruhu

Jenom abys pochopil 😉.

Upraveno uživatelem LordKebab20
  • To se mi líbí 1

bored the grinch GIF by The Good Films

-.-

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

O nás

Jeden z předních československých portálů zaměřujících se na oblíbené online hry a provoz komunitních serverů. Máme za sebou již přes 10 let vývoje a spolu s neustále rostoucí komunitou čekáme vždy dychtivě, jaká dobrodružství přinese další den.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Obchod

Náš tým usilovně pracuje, aby vám přinesl jedinečný a zábavný obsah. Nákupem kreditů, prémiových předmětů a dalších položek nás motivuje a podporujete k vytváření většího a kvalitnějšího obsahu.

Navštívit Obchod

Partneři

Out of Reality nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Úvodní stránka
Prohlížet
Máte již účet? Přihlašte se
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.